Kroužek je koncipovaný především jako zábavné a radostné objevování, tvoření, nacházení kreativních a ojedinělých výtvarných postupů a řešení, přiblížení světa umění a kladného vztahu k němu.
Program je pro děti bez rodičů. 

Pokud však chcete zůstat, můžete posedět u kávy někde opodál. Ze svých zkušeností ale víme, že děti se dokážou více uvolnit a rozmáchnout „bez dohledu“. 

Všichni, co rádi tvoříte, chcete zkoušet a poznávat nové věci, jste plní nápadů nebo naopak hledáte inspiraci a pomocnou ruku, právě pro vás je náš Výtvarný kroužek Patláčci.

KDY:                úterý 15:30–17:00
TERMÍN:        31. 1. 2023 – 6. 6. 2023 (počet lekcí 18),
                         lekce se nekoná 14.3.

KAPACITA:     8 dětí (bez rodičů)
S SEBOU:        oblečení, které se může ušpinit od barev – staré dlouhé triko, zástěra…

CENA:              1 900 Kč 

**lock down**
V případě nekonání některých lekcí z důvodu vládních opatření Vám budou poměrné částky za lekce vráceny na konci kurzu na účet, ze kterého platba přijde.
**otevřené lekce**
Pokud není kroužek/kurz naplněn do maximální kapacity, je možné přijít jednorázově na tzv. otevřenou lekci.
Jednotná cena lekce je 150 Kč.
Je ovšem nutné se o této možnosti předem domluvit přes email rcjasminka@gmail.com.
**náhradníci**
Pokud nebudete moct na kroužek/kurz např. z důvodu nemoci přijít, nevzniká vám nárok na vrácení peněz, ale můžete využít možnosti za sebe poslat náhradníka.
Je nutné o této skutečnosti předem informovat svého lektora (před zahájením kroužku/kurzu od něj dostanete pokyny a kontakt pro tyto případy).

LEKTORKA: 
Mgr. Simona Řičánková
– máma dvou malých akčních dětí, samoživitelka, trenérka tenisu, s bohatými zkušenostmi z práce s dětmi v MŠ, v klubech, na táborech

Přihlášení:

Moc nás to mrzí, ale kapacita byla naplněna. Sledujte prosím naše stránky na Facebooku, kde se včas dozvíte o případných volných místech. Děkujeme.