Kroužek je koncipovaný především jako zábavné a radostné objevování, tvoření, nacházení kreativních a ojedinělých výtvarných postupů a řešení, přiblížení světa umění a kladného vztahu k němu.
Program je pro děti bez rodičů.

Pokud však chcete zůstat, můžete posedět u kávy někde opodál. Ze svých zkušeností ale víme, že děti se dokážou více uvolnit a rozmáchnout „bez dohledu“.

Všichni, co rádi tvoříte, chcete zkoušet a poznávat nové věci, jste plní nápadů nebo naopak hledáte inspiraci a pomocnou ruku, právě pro vás je náš Výtvarný kroužek Patláčci.

KDY: úterý 15:00–16:30

13. 9. 2021 – 21. 1. 2022 (počet lekcí 17), lekce se nekoná 28.9. a 28.12.

KAPACITA: 8 dětí (bez rodičů)
S SEBOU: oblečení, které se může ušpinit od barev – staré dlouhé triko, zástěra…

CENA: 1400 Kč

**lock down**
V případě nekonání některých lekcí z důvodu vládních opatření Vám budou poměrné částky za lekce vráceny na konci kurzu na účet, ze kterého platba přijde.
**otevřené lekce**
Pokud není kroužek/kurz naplněn do maximální kapacity, je možné přijít jednorázově na tzv. otevřenou lekci.
Jednotná cena lekce je 130 Kč.
Je ovšem nutné se o této možnosti předem domluvit přes email rcjasminka@gmail.com.
**náhradníci**
Pokud nebudete moct na kroužek/kurz např. z důvodu nemoci přijít, nevzniká vám nárok na vrácení peněz, ale můžete využít možnosti za sebe poslat náhradníka.
Je nutné o této skutečnosti předem informovat svého lektora (před zahájením kroužku/kurzu od něj dostanete pokyny a kontakt pro tyto případy).


LEKTORKA:
Mgr. Marcela Vavrušová, Dis. – máma dvou chlapců.
Její kreativní a výtvarné zkušenosti jsou velmi bohaté: pracovala jako speciální pedagog a vychovatel v terapeutické výtvarné a keramické dílně, jako lektorka výtvarného kroužku Mami s mimi, vychovatelka a lektorka aktivit s dětmi v Rodinném centru Rolnička, jako pedagog ve školce Pastelka.
Momentálně je šťastnou průvodkyní pro Domoškoláky Líšeň.
Má zkušenost s řadou výtvarných projektů, akční tvorbou, workshopy a animacemi. Práce s dětmi ji nesmírně baví a naplňuje. 
Miluje barvy, život, šum lesa, burácení moře, sílu hor, záři slunce, letní déšť, horkou koupel, ruch města, smích, nebezpečí, cesty a na nich to nepoznané. Ale ze všeho nejvíc miluje své tři kluky – životního partnera a dva syny. 

Přihlášení:

Odesláním formuláře:
– Potvrzuji, že jsem se seznámil/a s Provozním řádem Rodinného Centra Jasmínka.
– Souhlasím s poskytnutím osobních údajů k účelu zajištění kroužku.