Náš spolek je financován prostřednictvím projektů a grantů, darů, členských příspěvků (Staňte se členem).  Děkujeme týmu aktivních členů spolku, našim rodinám, přátelům, příznivcům a všem, kteří nám přispívají radou, pomocí či darem. Moc si vážíme neviditelné práce našich dobrovolníků a důvěry i laskavosti našich dárců.  Všem, kdo nás podporují, děkujeme. A velmi rádi přivítáme i Vaši pomoc, která může mít různou podobu:

FORMY PODPORY A SPOLUPRÁCE

Přispějte finančním darem

Podpořte nás finančně. Prostředky budou použity na zajištění provozu centra, doplnění vybavení nebo na konkrétní projekt.

Finanční dar můžete zaslat na účet 2601638674/2010. Rádi Vám vystavíme potvrzení o poskytnutí daru a Vaše logo nebo jméno zveřejníme na webových stránkách, případně v prostorách centra.

Věnujte věcný dar

Uvítáme věcný dar nebo službu. Aktuálně by se nám hodilo:

kancelářské potřeby,
výtvarné potřeby, věci na tvoření,
drobné předměty jako odměny pro děti.

Vhodnost daru, prosím, konzultujte předem s Alenou Klečkovou (736 400 657).

Věnujte svůj čas​

Staňte se naším dobrovolníkem a realizujte se na organizaci aktivit našeho centra.

Umíte něco, co chcete sdílet s ostatními? Jste kreativní? U nás můžete své nadání a schopnosti uplatnit. Přijďte a sdílejte s námi vaše talenty. Zapojte se do organizace Oslav koloběhu roku, velkých akcí, vedení kroužků apod.

Pro konzultaci kontaktujte, prosím, Alenu Klečkovou (736 400 657).

Podpořte nás, když nakupujete

Nakupujete v e-shopech na internetu? Knihy, oblečení, kosmetiku, elektroniku, dovolenou. I tak nám můžete pomoci. Jsme zapojeni v projektu GIVT.cz, a tak nás můžete podpořit každým Vaším nákupem a nebude Vás to stát ani korunu navíc.

1. Před nákupem jděte na givt.cz
2. Vyberte naši organizaci a e-shop, na kterém chcete nakoupit.
3. Nakupte tak, jak jste zvyklí.

To je celé. Nestojí Vás to ani korunu navíc a my dostaneme % z ceny nákupu.

Aby to bylo ještě jednodušší, nainstalujte si do prohlížeče pomocníka. Díky němu nikdy nezapomenete udělat dobrý skutek. Při návštěvě e-shopu vás upozorní, že můžete pomáhat. Pomocník je zdarma, je bezpečný a nezpomaluje chod počítače ani neobsahuje reklamy.

Nakupovat se dá i anonymně, takže pokud nechcete, nemusíte se nikam registrovat. A můžete o této možnosti říci i svým přátelům – ať při nákupu na internetu přispějí své oblíbené organizaci.

 

Díky, že na nás myslíte a pomáháte nám!