Líšeňský  rodinný festival je náš vlastní dílčí projekt, jehož cílem je podpora celé rodiny.

V rámci programu je zajištěna společná zábava pro dospělé i děti (divadla, koncerty, vystoupení, soutěže, vyrábění, malování na obličej, rukodělné stánky)                                                                                                                            

Dospělí se mohou účastnit celého programu s dětmi (kromě případných vybraných přednášek).

Projekt podporuje rozvoj komunity v Líšni. Právě na festivalu mají lidé možnost se na programu navzájem blíž seznámit v rámci různých zájmových skupin a do komunitních pravidelných akcí se posléze zapojit. Rozvoj komunity podpoří návštěva festivalu jako příležitosti pro setkávání sama o sobě.

Sekce dobrovolníků, která se tvoří při plánování a následné organizaci, je zvláštní kapitola, jelikož dobrovolnická činnost je jedna z nejlepších forem, jak rozvinout občanskou angažovanost místních a zároveň podpořit každého jedince v tom, co umí a může nabídnout.

III. LÍŠEŇSKÝ RODINNÝ FESTIVAL

Vzpomínáte si na minulé ročníky, kdy jste se mohli s dětmi přijít bavit na rodinný festival organizovaný Jasmínkou za spolupráce KCL a Kamzíků v prostorách komplexu Kotlanka? Akci si můžete připomenou v naši fotogalerii.

Za finanční podpory MČ Brno – Líšeň; za materiální podpory Zmrzlinové kavárny, kavárny Kafe Mlýnek a Líšeňského pivovaru jsme si užili spolu s mnohými z vás velice příjemný a pohodový první ročník. Program byl zábavný i vzdělávací, na své si přišli děti i dospělí.

V neděli 4.9.2022 se můžete těšit na další ročník!
Čekají vás koncerty koncerty Aleny Střelečkové nebo skupiny Mare. Pro děti nabízíme interaktivní vystoupení Muzikohrátky nebo dětské divadlo Černoušek na cestách.
Všichni se jistě dobře pobavíte na kouzelnickém vystoupení Michala Ondřeje.
Bohatý doprovodný program zahrnuje malování na obličej, vyrábění a sportovní stanoviště, rukodělné stánky, malování na obličej, den otevřených dveří u T.K. Kamzíci Brno, tombolu a další.

Veškeré aktivity se konají pouze za dobrovolný příspěvek na podporu organizace akce. 

Součástí akce bude i SBÍRKA POTRAVINOVÉ BANKY.
Budeme rádi, když přinesete nějaké trvanlivé potraviny, které můžete vhodit do sudu pro potravinovou banku, jež podporuje lidi v nepříznivé životní situaci.

Touto formou jsou podporováni i samoživitelé, kteří se v Jasmínce scházejí na podpůrných skupinách. Proto i my chceme přispět svou troškou do mlýna a pomoci Potravinové bance se sběrem potravin pro potřebné.
Jste-li sami samoživitelé, rádi vás na nějaké z našich podpůrných skupin uvidíme, například 9.9. 2022 – https://rcjasminka.cz/podpurna-skupina-pro-samozivitele/