Každý měsíc se setkáváme s Radkou Kořenářkou, která nás učí jednoduché a eco-friendly recepty na výrobu domácí kosmetiky. Jednoduše, aby si každý, kdo má chuť a chvilku času, dokázal doma namíchat základní pomocníky v péči o tělo (a duši), mohl si zvolit ingredience a oblíbenou vůni.

V září si vyrobíte deodorant ve spreji s vilínovým hydrolátem a esenciálními oleji. Kromě deodorantu si odnesete navíc i recept na oblíbený krémový deodorant.

Kdy: neděle 13. 9. 2020, 9:00–10:00
Cena: 250 Kč / osoba
Věk: dospělí, děti od 10 let
Je možné zajistit hlídání menších dětí v hlídacím koutku na probíhajícím Líšeňském rodinném festivalu. Zájem pište do poznámky v přihlášce. Cena za dítě 50 Kč.
Kapacita: 6-20
S sebou: nic
případně vlastní nádobka se sprejem o objemu minimálně 50 ml

Lektorka: Radka Balcarová alias Radka Kořenářka – maminka čtyřletého Lucase, lektorka kurzů přírodní kosmetiky a drogerie, velká milovnice přírody.
Již 6 let se zabývá výrobou domácí přírodní kosmetiky. V současnosti dálkově studuje přírodní kosmetiku podle principu Slow a aromaterapii na Institutu E.S.B. Aromaterapia integrada v Barceloně.
Na webu jaktak.cz můžete najít některé její články s recepty (návod na bělící zubní prášek, bylinné extakty či oleje, kopřivový med nebo čokoládový fondant).

Přihlašování: