Na semináři si řekneme o klíčových obdobích ve výchově dcery, o vývoji ženského mozku a důvodech typického chování děvčat.

Na semináři také
– získáte:
povzbuzení, že když se vaše děvčata chovají jako “emocionální bytosti”, “odmlouvající panovačné královny” nebo “upovídané intrikující švitořilky”, neznamená to, že jsme špatní rodiče nebo že je dítě v nepořádku
– zodpovíme si otázky:
„Proč obvykle děvčátka ohrnují nos nad klučičími hrami?”, „Proč jsou někdy milé a jindy tak panovačné?“, „Proč mají holky obvykle menší ochotu jít do konfliktu a raději se stahují, ale při dospívání se servítky neberou a bez obav na nás ječí?, „A co všechno vlastně čeká rodiče při dospívání dcer?

Seminář odpovídá nejen na příčiny chování holek, ale přináší i řadu podnětů, jak s děvčaty zacházet, aby se neponičilo jejich ženství a zároveň rodiče přežili jejich vychovávání bez úhony.
Soustředíme se také na nezastupitelnou roli muže v klíčových obdobích výchovy holek – co a jak mají otcové dcerám sdělit, aby šly holky do světa bez obav a se sebedůvěrou.

Dozvíte se, jak s dětmi mluvit, abychom je přivedli ke spolupráci bez opakování povelů, nebo proč vlastně děti zlobí a jak jim pomoci, aby nemusely.

Kdy: sobota 22. 5. 2021, 14:30–17:30
Cena: 650 Kč / osoba
Věk: dospělí (BEZ DĚTÍ)
Kapacita: 30
Počet míst v kurzu je velmi omezený – vezměte, prosím, na vědomí, že místo Vám bude rezervováno až po zaplacení.
S sebou: sešit na poznámky

Lektorka: Vlaďka Bartáková – psycholožka, psychoterapeutka, lektorka, matka čtyř synů

Pokud na poslední chvíli zjistíte, že nemůžete přijít, můžete za sebe poslat náhradníka.

Přihlašování:

Moc nás to mrzí, ale kapacita byla naplněna. Sledujte, prosím, naše stránky na Facebooku, kde se včas dozvíte o případných volných místech. Děkujeme.