Podle legendy severoamerických indiánů se špatné sny zachytí v síti lapače a ráno jsou zničeny denním světlem, ty dobré sklouznou po peříčku zpět do duše spícího. Fungují také jako ochranný symbol, zlepšují proudění energie a zabraňují jejímu úniku.

Lapač snů je ideální pomocník pro klidný spánek, který pročistí vaše sny a ozdobí vaši ložnici.

Lektorka vás tvorbou provede od začátku až do konce, vše vysvětlí a ukáže, naučíte se základní výplet. Práce se stužkami, korálky a peřím vám dovolí na chvíli vypnout a soustředit se jen a jen na tvoření – výsledkem pak bude odpočatá mysl a jedinečný vlastnoručně vytvořený originál.

K účasti na kurzu není třeba žádná předchozí zkušenost. Materiál je zahrnut v ceně kurzu.

Kdy: neděle 24. 10. 2021, 13:00–18:00
Cena: 450 Kč 
Věk: dospělí, děti od 10 let
Je možné zajistit hlídání menších dětí v hlídacím koutku. Zájem pište do poznámky v přihlášce. Cena za dítě 50 Kč.
Kapacita: 5-10
S sebou: svačinku a dobrou náladu

Lektorka: Daniela Durková – éterická maminka malého chlapečka.
Již 4 roky tvoří, motá lapače snů s láskou a energií pro každého individuálně a na míru. Absolvovala několik kurzů výroby lapačů snů.
Její lapače protkané jemnou a vzdušnou energií jste mohli vidět v září na našem Líšeňském rodinném festivalu na krásném stánku.


Odesláním přihlášky a platby účastník prohlašuje, že splňuje aktuální  podmínky pro vstup v souladu s mimořádnými opatřeními Ministerstva zdravotnictví České republiky.


Přihlašování:

Moc nás to mrzí, ale kapacita byla naplněna. Sledujte, prosím, naše stránky na Facebooku, kde se včas dozvíte o případných volných místech. Děkujeme.