– kvůli epidemiologikcé situaci je akce zrušena. Budeme vás včas informovat o novém termínu

V jedné rodině zabírá místo ve skříni, ve druhé může být vytouženým kouskem v šatníku/hračkou/knihou. Žijeme zavaleni věcmi, které nepotřebujeme nebo nepoužíváme, přitom ještě mohou sloužit.

Nekupujme nové zboží, ale využívejme to, co už někdo má. Prodlužujme tak životnost věcí, které se mnohdy vyráběly na druhé straně zeměkoule.

Díky výměně, neboli tak zvanému SWAPu, získáte věci s příběhem, ušetříte svoji peněženku, planetu, i nervy.

Čtvrtý SWAP v Jasmínce bude zaměřený na: podzimní i zimní oblečení.

Proberte své skříně a skříňky svých dětí. Co už vás netěší, nebo je to vám či dětem malé, přineste k nám. Přijímáme pouze věci neponičené, v dobrém stavu. Takové, aby udělaly radost někomu dalšímu.

Věci noste do Jasmínky nejpozději do 10 hodin.
Nebo v rámci provozní doby kroužků (na začátku a konci kroužku) a komunitních akcí (deskovky a otevřená herna) můžete nosit průběžně.

Porozhlédněte se po prostoru, kde bude vyskládáno oblečení od ostatních, určené k výměně. Vyberte si, co se vám zalíbí a při odchodu zaplaťte dobrovolný příspěvek za odnesené věci. Poplatek slouží k pokrytí organizačních nákladů.

Co nenajde nového majitele, bude věnováno do dobročinného obchůdku nadace Veronica nebo Šuplig, případně vhodným organizacím.

Kdy: sobota 24. 10. 2020; 9:00–12:00
Cena: zdarma/dobrovolný příspěvek
Věk: celá rodina
Kapacita: neomezená
Organizuje: Lucie Blísová

Přihlášení:

– kvůli epidemiologikcé situaci je akce zrušena. Budeme vás včas informovat o novém termínu