Spánek je důležitou součástí lidského života. Má vliv na psychiku, emoce a dokonce fyzické zdraví. Děti k usínání potřebují naši pomoc, láskyplné uspávání je pro ně velmi prospěšné. Naopak nucení do spánku a zasahování do režimu je může negativně ovlivnit.

Během přednášky se dozvíte základní fakta o dětském spánkovém cyklu. Probereme si mýty a předsudky týkající se společného spaní, používání Estivillovy metody, dudlíků, zavinování a separace dětí po porodu a také mýty spojené s kojením a spánkem. Podíváme se na spánek z pohledu kontaktního a intuitivního rodičovství.

Získáte základní přehled o příčinách spánkových poruch a jejich možná řešení. Zmíníme i vliv stravy na spánek.

Po absolvování semináře získáte nový pohled na spánek svých dětí a pochopení pro jejich potíže. Povznesete se nad těžkosti s uspáváním. Z přednášky si odnesete nejen poznámky, ale i lektorčin vlastní mix Bachových esencí na zlepšení (nejen) dětského spánku.

Kurz je vhodný pro rodiče malých i větších dětí, nastávající maminky i prarodiče, kteří mají otevřené oči a chtějí získat nové poznatky.

„Vždy jsem se zajímala o spánek a po narození miminka získala zcela jiný náhled. Najednou se nejednalo o křivky a grafy, ale malého človíčka, kterého něco trápí.“

Kdy: 1. 2. 2020 – 14:30–17:30
Cena: 400 Kč
(700 Kč pár)
Věk: dospělí (bez dětí, nebo pouze s malinkými dětmi, které besedu prospí nebo se prokojí)
Kapacita: 20
Lektorka: MUDr. Lenka Danielová – máma dvou dětí, lékařka neuroložka pomáhající rodičům s nespavostí jejich dětí respektujícím přístupem. Své znalosti použila i při spolupráci s centrem pro eegbiofeedback. Dále využívá pomoci Bachových květových esencí, tkáňových solí a základů psychosomatiky a výživy.

Přihlášení:

This Form has no fields.