Kdy:         pondělí 13. 7. 2020 – pátek 17. 7. 2020

Čas:         v Jasmínce budeme děti přijímat už od 7:30, nejpozději však v 8:30, kdy bude zahájen program pro všechny. Vyzvedávat si děti můžete od 15 hodin, nejpozději však v 16:30

Cena:         1 600 Kč (ceně je zahrnuta strava, program, materiály k programu)

Věk:         děti 4–6 let (bez rodičů)

Kapacita:     14 

Co s sebou:     přezůvky, flašku na pití, oblečení a obuv do terénu, opalovací krém, pokrývku hlavy, přiměřeně velký batůžek, spacák nebo deku na odpolední odpočinek (donesete si v pondělí ráno a zůstane zde do pátku)

Program

Chodíte tudy každý den a skřítka ani princeznu jste ještě nepotkali? To ale neznamená, že tady nejsou!

Přidejte se k nám a my vás přesvědčíme, že někdy jen stačí pořádně se dívat. Užijeme si spoustu legrace, budeme tvořit, vyrazíme na výlet a stihneme i rozluštit velkou pohádkovou záhadu…

Děti se mohou těšit na cestu za pokladem, vaření kouzelného lektvaru, stavbu domečku pro skřítky v lese, výlet podle jednoduché mapky a spoustu dalších super aktivit, kterými vás provede Míša a Verča.

Stravování

Každý den mají děti zajištěný teplý oběd, pitný režim a odpolední svačinu. Je nutné, aby děti měly s sebou ráno v batůžku pití a dopolední svačinu. Pitný režim po zbytek dne bude zajištěn. 

Lektoři   

Mgr. Michaela Cizlerovámáma dvou dětí, která se snad odjakživa věnuje tvoření všeho druhu. Vystudovala učitelství matematiky a výtvarné výchovy. V minulosti organizovala víkendovky a tábory pro Hnutí Brontosaurus. Ve volném čase se ráda věnuje přípravě aktivit pro své děti i jejich kamarády. Těší se, že na příměstském táboře pro předškoláky uvede plno svých nápadů do praxe. V současné době je na rodičovské dovolené a vede v Jasmínce kurzy Patláčků. 

Mgr. Veronika Martonová – také dvojitá máma dětí v předškolním věku a vystudovaný pedagog. Ráda vezme do ruky kytaru nebo vyrazí na výlet. Momentálně je na rodičovské dovolené a částečně se věnuje i své práci – lektorství němčiny. V Jasmínce se podílí na organizaci všech možných akcí. 

Přihlášení:

This Form has no fields.