Máš rád kouzla, triky, fígle?
Tak přijď mezi nás!
Naučíme se společně jednoduché triky, kterými okouzlíš všechny diváky. 

Na kurzu si nejprve každý kouzelník vyzdobí svůj magic box – kouzelnou krabici, do které si bude postupně ukládat všechna tajná kouzla a rekvizity.
Každý týden se naučíme 2-3 nové triky a fígle, ze kterých společně sestavíme krátké vystoupení pro rodiče a přátele, které předvedeme na konci posledního setkání.

Tento velmi originální kroužek prostřednictvím vytváření a učení se rozmanitým kouzlům podpoří posílení dětské kreativity, sebevědomí, hravosti a jemné i hrubé motoriky.

KDY:             středa 16:30–17:30 
TERMÍN:      1. 2. 2023 – 7. 6. 2023 (počet lekcí 18),
                      lekce se nekoná 15.3. 

VĚK:              6–10 let (bez rodičů)
KAPACITA:  10 dětí

CENA:           1 800 Kč 

**lock down**
V případě nekonání některých lekcí z důvodu vládních opatření Vám budou poměrné částky za lekce vráceny na konci kurzu na účet, ze kterého platba přijde.
**otevřené lekce**
Pokud není kroužek/kurz naplněn do maximální kapacity, je možné přijít jednorázově na tzv. otevřenou lekci.
Jednotná cena lekce je 150 Kč.
Je ovšem nutné se o této možnosti předem domluvit přes email rcjasminka@gmail.com.
**náhradníci**
Pokud nebudete moct na kroužek/kurz např. z důvodu nemoci přijít, nevzniká vám nárok na vrácení peněz, ale můžete využít možnosti za sebe poslat náhradníka.
Je nutné o této skutečnosti předem informovat svého lektora (před zahájením kroužku/kurzu od něj dostanete pokyny a kontakt pro tyto případy).

LEKTORKA:
Andrea Válková
– tvořivá maminka tvořivé holčičky.
Umění a tvoření všeho druhu ji provází celým životem, stejně jako práce s dětmi. Nejvíce se zaměřuje na mimoškolní pedagogiku a na kurzech se snaží pro děti vytvářet pohodové prostředí, ve kterém se mohou svobodně projevit a tvořit beze strachu.
Má vystudovanou grafickou školu a absolvovala akreditovaný kurz Pedagog volného času.

Přihlášení:

Moc nás to mrzí, ale kapacita byla naplněna. Sledujte prosím naše stránky na Facebooku, kde se včas dozvíte o případných volných místech. Děkujeme.