Stavíte si Vy nebo Vaše děti rádi LEGO?

Máte, už plné krabice, skříně, truhly a nemáte stále nové a nové krabice LEGA už kam dávat?

Chcete si s dětmi stavět sety, které nemáte doma, aniž byste je museli kupovat a hledat jim doma nějaké volné místo?

V tom případě je tento workshop to PRAVÉ pro Vás.
Ať jste dospělák nebo dítě, můžete si celé odpoledne hrát a stavět, využít sety z edice – Creator, City, Technic a Friends, případně postavit model podle své fantazie. K dispozici budete mít luxusních 50 setů.
Většinou děti láká si daný set sestavit, ale pak už si s ním dál aktivně nehrají, na workshopu mají tedy tuto možnost a Vy nepotřebujete mít desítky setů doma.

Nebo jednoduše nechejte své děti stavět a pojďte si u kávy nebo čaje s ostatními rodiči dětí “LEGO nadšenců” sdílet své radosti, starosti, tipy na uložení a třídění apod.   

K dispozici bude i Lego Duplo, pokud by si chtěly stavět i menší děti (abyste mohli přijít třeba celá rodina).

KDY:             sobota 2. 4. 2022 13:00–18:00
CENA:           350 Kč
                       – rodiče doprovázející své děti mají workshop ZDARMA
                       – malé děti, které si budou hrát s LEGO Duplo – za 80 Kč

LEKTOR:
Gabriela Brychtová
– maminka nyní již 8 letého chlapce, který si klasicky začal stavět nejdříve s LEGO Duplem a poté s klasickým LEGEM. Ve chvíli kdy už bylo doma LEGO úplně všude, ji napadlo, proč ho nepůjčit na hraní i ostatním dětem?
Vznikl tedy nápad s LEGO workshopem, kdy si děti (spolu s rodiči) můžou postavit sety, které by si jinak domů nekupovali, ale chtěli by je jen postavit.

Přihlášení:

Moc nás to mrzí, ale kapacita byla naplněna. Sledujte, prosím, naše stránky na Facebooku, kde se včas dozvíte o případných volných místech. Děkujeme.