Stavíte si Vy nebo Vaše děti rádi LEGO?

Máte, už plné krabice, skříně, truhly a nemáte stále nové a nové krabice LEGA už kam dávat?

Chcete si s dětmi stavět sety, které nemáte doma, aniž byste je museli kupovat a hledat jim doma nějaké volné místo?

V tom případě je tento workshop to PRAVÉ pro Vás.
Ať jste dospělák nebo dítě, můžete si celé dopoledne hrát a stavět, využít sety z edice – Creator, City, Technic a Friends, případně postavit model podle své fantazie. K dispozici budete mít luxusních 50 setů.
Většinou děti láká si daný set sestavit, ale pak už si s ním dál aktivně nehrají, na workshopu mají tedy tuto možnost a Vy nepotřebujete mít desítky setů doma.

Nebo jednoduše nechejte své děti stavět a pojďte si u kávy nebo čaje s ostatními rodiči dětí “LEGO nadšenců” sdílet své radosti, starosti, tipy na uložení a třídění apod.   

K dispozici bude i Lego Duplo, pokud by si chtěly stavět i menší děti (abyste mohli přijít třeba celá rodina).

KDY: 24. 10. 2021 9:00–12:30
CENA: 300 Kč
(rodiče doprovázející své děti mají workshop ZDARMA)
VĚK: děti od 4 let (u menších dětí s rodiči)
KAPACITA: 5-15 dětí

LEKTOR:
Gabriela Brychtová – maminka nyní již 7 letého chlapce, který si klasicky začal stavět nejdříve s Legem Duplem a poté s klasickým Legem. Ve chvíli kdy už bylo doma Lego úplně všude, ji napadlo, proč ho nepůjčit na hraní i ostatním dětem?
Vznikl tedy nápad s Lego workshopem, kdy si děti (spolu s rodiči) můžou postavit sety, které by si jinak domů nekupovali, ale chtěli by je jen postavit.

Odesláním přihlášky a platby účastník prohlašuje, že splňuje aktuální  podmínky pro vstup v souladu s mimořádnými opatřeními Ministerstva zdravotnictví České republiky.

Přihlášení: