Každý měsíc se setkáváme s Radkou Kořenářkou, která nás učí jednoduché a eco-friendly recepty na výrobu domácí kosmetiky. Jednoduše, aby si každý, kdo má chuť a chvilku času, dokázal doma namíchat základní pomocníky v péči o tělo (a duši), mohl si zvolit ingredience a oblíbenou vůni.

Na tomto setkání se zaměříme na hydrataci pleti, seznámíte se s rostlinnými oleji a vyrobíte si pleťový olejíček podle sebe, který lze použít místo pleťového krému.
Probereme:
❤️druhy rostlinných olejů pro různé typy pleti a hlavně tu tvou
❤️možnosti jak hydratovat pleť

Olejíček si můžete obohatit o různé aktivní látky (vitamín E, extrakt ze zeleného čaje apod.) a získáte tak vyživující sérum.

Kdy: sobota ___. __. 2021, ____–_____
Cena: 250 Kč / osoba
Věk: dospělí, děti od 10 let
Je možné zajistit hlídání menších dětí v hlídacím koutku. Zájem pište do poznámky v přihlášce. Cena za dítě 50 Kč.
Kapacita: 4-8
S sebou: pokud doma máte, vlastní nádobku – skleničku s kapátkem o objemu alespoň 30 ml

Lektorka:
Radka Balcarová alias Radka Kořenářka – maminka pětiletého Lucase, lektorka kurzů přírodní kosmetiky a drogerie, velká milovnice přírody.
Již 7 let se zabývá výrobou domácí přírodní kosmetiky. V současnosti dálkově studuje přírodní kosmetiku podle principu Slow a aromaterapii na Institutu E.S.B. Aromaterapia integrada v Barceloně.
Na webu jaktak.cz můžete najít některé její články s recepty (návod na bělící zubní prášek, bylinné extakty či oleje, kopřivový med nebo čokoládový fondant).

Přihlašování

Moc nás to mrzí, ale kapacita byla naplněna. Sledujte, prosím, naše stránky na Facebooku, kde se včas dozvíte o případných volných místech. Děkujeme.