Každý měsíc se setkáváme s Radkou Kořenářkou, která nás učí jednoduché a eco-friendly recepty na výrobu domácí kosmetiky. Jednoduše, aby si každý, kdo má chuť a chvilku času, dokázal doma namíchat základní pomocníky v péči o tělo (a duši), mohl si zvolit ingredience a oblíbenou vůni.

V říjnu si vyrobíme luxusní pleťový olej (sérum) obohacené o aktivní látky.

Kromě vyrábění je setkání s Radkou vždy příjemným posezením a popovídáním s ženami nad tématem bylinky, příroda, kosmetika, zdraví:
🌸 na tomto setkání se zaměříme na hydrataci pleti, seznámíme se s rostlinnými oleji a vyrobíme si pleťový olejíček podle sebe, který lze použít místo pleťového krému.
Probereme také:
🌸 druhy rostlinných olejů pro různé typy pleti a hlavně tu Vaší
🌸možnosti jak hydratovat pleť

Vyrobíte si:
– olejíček, který si můžete obohatit o různé aktivní látky (vitamín E, extrakt ze zeleného čaje apod.) a získáte tak vyživující sérum.

KDY: neděle 17. 10. 2021, 15:30–16:30
CENA: 240 Kč / osoba
PRO KOHO: dospělí i děti od 10 let
Je možné zajistit hlídání v přilehlé herničce. Zájem pište do poznámky v přihlášce. Budou-li minimálně 3 zájemci o hlídání, budeme vás telefonicky informovat. Cena za dítě 50 Kč.
KAPACITA: 4–8 osob

S SEBOU:

– sklenička s kapátkem o objemu alespoň 30 ml lahvičku (pokud máte)

LEKTORKA:
Radka Balcarová alias Radka Kořenářka
– maminka pětiletého Lucase, lektorka kurzů přírodní kosmetiky a drogerie, velká milovnice přírody. Již 6 let se zabývá výrobou domácí přírodní kosmetiky. V současnosti dálkově studuje přírodní kosmetiku podle principu Slow a aromaterapii na Institutu E.S.B. Aromaterapia integrada v Barceloně. Na webu jaktak.cz můžete najít některé její články s recepty (návod na bělící zubní prášek, bylinné extakty či oleje, kopřivový med nebo čokoládový fondant).


Odesláním přihlášky a platby účastník prohlašuje, že splňuje aktuální  podmínky pro vstup v souladu s mimořádnými opatřeními Ministerstva zdravotnictví České republiky.


Přihlašování:

This Form has no fields.