Každá žena se potřebuje setkávat se svou ženskou krásou a PROBUDIT V SOBĚ ŽENU. Nádhernou ženu, jejíž síla spočívá nejen v odolnosti, odvaze, ale zejména i její něze a citlivosti.

Na workshopu se budeme zabývat podporou sebelásky, zákonem přitažlivosti, energiemi a síle tvorby vlastního života podle našich představ a přání. Naučíme se, jak se vyvarovat propadu do pozice oběti.
Zaměříme se na naše strachy a obavy a ukážeme si, jak s nimi pracovat. Součástí workshopu budou i některá cvičení na posílení sebelásky.

Lektorka vás provede rituálem pro uzavření toho, co už v životě nechcete a zároveň si plně odpovíte na otázku, co chcete ve svém životě dál.
Toto uvědomění společně posílíme. 

Kromě podpory a rozvoje naší duše se budeme věnovat i ženskému tělu. Vysvětlíme si, jak to, co prožíváme a naše emoce ovlivňují naše tělo a to, jak se v něm cítíme.

Probereme si správné postavení našeho těla, protože veškeré disbalance ubírají na kvalitě našeho života. Ukážeme si, jak stát, sedět a ležet, abychom si neubližovali. Jak svému tělu pomáhat při manipulaci s dětmi, při zvedání těžších věcí, při jízdě s kočárkem, jak se správně zvedat a lehat si, jak dělat dřepy a protahovat se, celkově, jak svému tělu při běžných denních úkonech více pomáhat než mu škodit.
Speciálně se zaměříme na naše chodidla, protože ta ovlivňují celé naše tělo a ukážeme si, jak s nimi pracovat, aby nám pomáhala kvalitně nést naše tělo.

Zaměříme se i na střed těla, protože není-li ten v pořádku, nejen, že nás mohou bolet záda, může se objevit rozestup břišních svalů, ale z psychického hlediska nežijeme ani teď a tady.


Pobavíme se o vypouklém břichu ve spojení s psychosomatikou a poradíme si, co s tím.

KDY: sobota 11. 9. 2021 9:00–12:00
VĚK: dospělí (bez dětí)
KAPACITA: 3-10 dospělých

CENA: 450 Kč

LEKTORKA: Mgr. et Mgr. Alena Klečková – věnuje se komplexní péči o ženy podle aktuálních potřeb dané klientky (cvičení, masáže, koučink…). Je instruktorkou kondičního posilování a kromě cvičení provádí masáže – těhotenské, harmonizační, terapii dechem.
Práci na těle propojuje jako koučka s prací s lidskou myslí. Naše mysl, emoce a tělo jsou jedním propojeným systémem. Více na www.alenakleckova.cz.

Přihlášení:

This Form has no fields.