Víte, že slova, která používáme, formují náš každodenní život?
Tak jako programujeme počítač, tak slovy programujeme naši mysl. Slova jsou jako počítačové zkratky, i když oproti počítačovým kódům vypadají srozumitelněji. Slova dokážou vytvořit velký rozdíl mezi pohodou, štěstím, prosperitou a jejich temnými opaky.

Poznání a ovládnutí neurolingvistického programování zásadně ovlivní váš život. Neurolingvistické programování (NLP) je celý systém o superinteligentním používání slovních kódů o reakcích mozku a těla na ně. Je to špičková psychologie.

Znalosti NLP se hodí úplně každému člověku. NLP techniky totiž usnadňují mezilidskou komunikaci a vzájemné porozumění a to se hodí každému z nás. 

NLP STAVÍ NA TOM, CO FUNGUJE. Autoři této metody se soustředili na to, co funguje nikoli na to, proč má někdo nějaký problém. Zajímalo je, co dělají lidé, kteří jsou v nějaké oblasti úspěšní.

Využití možností NLP je opravdu hodně, dá se využít kdekoliv, kde pracujeme s lidskou myslí. Ať už pro zlepšení výkonu, změnu nežádoucího chování, zlozvyků, fóbií nebo zlepšení vztahů a komunikace.

Na přednášce získáte tipy, jak svůj jazyk používat správně.
Zjistíte, co dělat s nežádoucími myšlenkami, které vám jdou hlavou.
Podíváte se i na zákon přitažlivosti a souvislosti s NLP.

Na přednášce se naučíte jednoduché NLP techniky, díky kterým můžete svůj život směřovat podle svých představ.

Kdy: sobota 12. 9. 2020, 13:30–15:30
Cena: 100 Kč / osoba (cena je dotovaná díky dotaci od ÚMČ Brno – Líšeň)
Věk: dospělí
Je možné zajistit hlídání v hlídacím koutku na probíhajícím Líšeňském rodinném festivalu. Zájem pište do poznámky v přihlášce. Cena za dítě 50 Kč.
Kapacita: 20

Lektorka: Mgr. et Mgr. Alena Klečková – koučka osobního rozvoje – NLP techniky. Co se týká péče o fyzické tělo, je osobní trenérka (diastáza, pánevní dno, bolesti zad, zlepšení kondice), věnuje se také masážím a rituálům. Výhodou tohoto širokého záběru je komplexní přístup k člověku – zaměřený jak na fyzické tělo, tak na duši. Tělo a mysl jsou propojeným systémem a ovlivníme-li jednu část, automaticky se to projeví i na druhé.
Absolvovala výcviky:
– Posilovna mysli druhý stupeň – NLP techniky
– New Code NLP techniky
Dále akreditovaný kurz:
– Kouč osobního rozvoje 1.stupeň a 2. stupeň.
Více o lektorce a její práci na www.alenakleckova.cz.

Přihlašování

Moc nás to mrzí, ale kapacita byla naplněna. Sledujte, prosím, naše stránky na Facebooku, kde se včas dozvíte o případných volných místech. Děkujeme.