MÁMA & DCERA: Vizážistka & lektorka kurzů přírodní kosmetiky

Naše milá lektorka výroby přírodní kosmetiky spojila jsem síly se svou mamkou Vlastou Neuwirtovou, specialistkou na barvy, a tak vznikl workshop, kde se dozvíte, jaké barvy vám nejlépe sluší a pak si rovnou namícháte make-up, tvářenku a rtěnku!

Běžná dekorativka obsahuje spoustu nevhodných látek od ropných derivátů, přes syntetická barviva po dráždivé konzervanty. A barviva třeba ve rtěnkách mohou obsahovat těžké kovy. A rtěnky bezděčně jíme. A právě proto je skvělé, že si dekorativní kosmetiku můžeme vyrobit z přírodních surovin – z kaolinu, barevných oxidů, třpytivé micy, rostlinných olejů apod.

A na tomto workshopu si namícháte odstíny vhodné přímo pro vás. A jaké barvy zvolit? Studené či teplé, výrazné či kouřové? To vám pomůže rozluštit lektorčina maminka – průkopnice barevné typologie u nás, která od 90. let určila tisíce klientů a předává svou metodu 16-ti typů dalším vizážistům.

Nejdříve vám bude určen barevný typ (jaro, léto, podzim, zima a typy přechodné, celkem tedy 16 možností) a poté se pustíte do míchání té správné barevnosti tak, abyste vypadaly zářivě a přirozeně.

Vyrobíte si:
– oční stíny
– rtěnku nebo
– tónovaný balzámek.
V průběhu tvoření budete ten správný odstín konzultovat s mamkou a ladit. Úvodní konzultace ohledně barevného typu potrvá 15-30 minut, proto se s vámi lektoři domluví na postupném příchodu a budete míchat průběžně. Začátek a konec workshopu berte proto prosím orientačně.

V ceně je určení barevného typu, kvalitní suroviny, konzultace, občerstvení.

Kdy: neděle 25. 10. 2020, 10:00–14:00
Cena: 950 Kč / osoba
Věk: dospělí i děti od 10 let
Kapacita: 4-6
S sebou: oblíbený odličovač – barevný typ se určuje bez make-upu. Tamponky i odličovač budou každopádně k dispozici. Můžete si přinést i svou dekorativku pro posouzení odstínů a štětec na tvářenku.

Lektorka: Radka Balcarová alias Radka Kořenářka – maminka čtyřletého Lucase, lektorka kurzů přírodní kosmetiky a drogerie, velká milovnice přírody. Již 6 let se zabývá výrobou domácí přírodní kosmetiky. V současnosti dálkově studuje přírodní kosmetiku podle principu Slow a aromaterapii na Institutu E.S.B. Aromaterapia integrada v Barceloně. Na webu jaktak.cz můžete najít některé její články s recepty (návod na bělící zubní prášek, bylinné extakty či oleje, kopřivový med nebo čokoládový fondant).

Přihlašování: