Sportovní kroužek je zaměřen na přirozený a zdravý rozvoj dítěte. V motivující a zároveň nesoutěživé atmosféře s podporou rodičů, si budou děti zkoušet a trénovat své fyzické, sociální a mentální dovednosti. Zaměříme se na správný vývoj hrubé motoriky, kterou budeme zdokonalovat pomocí her zaměřených na chůzi, běh, skákání, hopsání a možná i létání :-). Také na další činnosti procvičující celkovou koordinaci pohybů a rovnováhu – dovednosti nejen na dvou nohách, ale i na jedné noze nebo pouze na rukou.

I jemná motorika, je v tomto předškolním období ve značném rozmachu. Budeme se tedy věnovat rozlišování pravé a levé ruky, správný úchop, drobné pohyby rukou, vyžadující velkou přesnost a míření. Budeme trénovat i sociální dovednosti, jako samostatnost, kamarádské fungování ve skupině a především spolupráci a trpělivost, kterou podpoříme pomocí pravidelných rituálů na přivítanou a při loučení, nebo i během her. Nedílnou součástí budou písničky a básničky, které podpoří u dětí rozvoj paměti, řeči i správné výslovnosti.

Kdy: 16. 1. 202014:00–15:00
Cena: 100 Kč
Věk:
3–6 let (bez rodičů, ale nevadí když tam s dětmi budete)
Kapacita: 12 dětí
Lektorka: Mgr. Simona Řičánková – máma dvou malých akčních dětí, samoživitelka. Trenérka tenisu, má bohaté zkušenosti z práce s dětmi v MŠ, v klubech, na táborech.

Přihlášení:

Moc nás to mrzí, ale kapacita byla naplněna. Sledujte prosím naše stránky na Facebooku, kde se včas dozvíte o případných volných místech. Děkujeme.