Sportovní kroužek je zaměřen na přirozený a zdravý rozvoj dítěte již od jeho prvních krůčků. V motivující a zároveň nesoutěživé atmosféře s podporou rodičů, si budou děti zkoušet a trénovat své fyzické i sociální dovednosti.

Zaměříme se na správný vývoj hrubé motoriky, dovednosti a hry zaměřené na tuto oblast, pomohou dětem podporovat jejich sebedůvěru ve zdokonalování koordinace pohybu a prohloubit samostatnost. Sportovně-hravá pohybová činnost vede k udržení a zdokonalování tělesného vývoje a také podporuje a zlepšuje denní návyky v oblasti spánku a jídla, jež je v tomto batolecím věku velice důležité.

Pomocí her budeme také rozvíjet jemnou motoriku a budeme podporovat aktivaci drobných svalů rukou, trénovat jemný pohyb a uchopení předmětů. Což dětem pomůže ve zdokonalení úchopů, v lepší manipulaci s předměty a propojení oka a ruky či koordinaci očí. Hrubá a jemná motorika mají i kladný vliv na vývoj řeči, což je v tomto raném věku stěžejní. Budeme trénovat i sociální dovednosti, samostatnost, kamarádské fungování ve skupině a trpělivost, kterou podpoříme pomocí pravidelných rituálů na přivítanou a při loučení, nebo i během her.

Kdy: 16. 1. 202010:00–11:00
Cena: 100 Kč
Věk: 1–2 roky (s rodiči)
Kapacita: 12 dětí
Lektorka: Mgr. Simona Řičánková – máma dvou malých akčních dětí, samoživitelka. Trenérka tenisu, má bohaté zkušenosti z práce s dětmi v MŠ, v klubech, na táborech.

Přihlášení:

Moc nás to mrzí, ale kapacita byla naplněna. Sledujte prosím naše stránky na Facebooku, kde se včas dozvíte o případných volných místech. Děkujeme.