Dílničky vycházející z principů Montessori pedagogiky, která plně respektuje vývojová období dítěte a je založena mimo jiné na absorbující mysli dítěte. Dětem je vlastní přirozeně nasávat vše, co kolem sebe vidí, potřebují jen nenápadné vedení a pomoc rodiče a učitele. To ostatně vyjadřuje i motto Montessori pedagogiky: „Pomoz mi, abych to dokázal sám.“ V dílničkách nabízíme možnost pracovat s mnoha pomůckami, které jdou naproti touze dětí po poznání. Děti mohou zdokonalovat své schopnosti – především jemnou a hrubou motoriku, jazykové znalosti, základy matematiky a mnoho dalšího.

S Montessori pomůckami děti a rodiče během lekce pracují dle vlastního výběru. Během 90 minutového bloku probíhá zhruba dvacetiminutový společný program.

Kdy: 23. 1. 202010:15–11:45
Cena: 100 Kč
Věk: 1–3 roky (s rodiči)
Kapacita: 12 dětí
Lektorka: Zita Skotálková – máma dvou malých kluků s nadšením pro Montessori pedagogiku, respektující výchovu a cizí jazyky (angličtina, němčina).

Přihlášení:

Moc nás to mrzí, ale kapacita byla naplněna. Sledujte prosím naše stránky na Facebooku, kde se včas dozvíte o případných volných místech. Děkujeme.