Toto čínské cvičení svými kořeny sahá více než tři tisíce let zpátky do historie. Vedle akupunktury nebo bylinné léčby je řazeno mezi léčebné metody čínské medicíny.

Prostřednictvím choreograficky nenáročných cviků skýtá možnost podniknout dobrodružnou výpravu, při níž můžeme odhalit, jak je naše tělo propojeno s naším prožíváním, můžeme objevovat, že naše životní zážitky a zkušenosti zůstávají uloženy uvnitř nás a mohou ovlivňovat nejen naši psychiku, ale i to, jak se pohybujeme a jak jsme zdraví či nemocní, jak smýšlíme a jak nahlížíme svět kolem nás. Podle míry svého nasazení pak se vším tímto poznáním můžeme svá omezení a břemena postupně odkládat a vracet se zpět k přirozenému způsobu bytí.

Tato přirozenost navrací našemu pohybu lehkost, našemu tělu a duši zdraví a pohodu, našemu životu naplnění. Čchi-kung tedy není jen léčebným cvičením, je jedním z prastarých umění pěstování života.

Cvičíme v pohodlném oblečení ve stoje, v botech ideálně bez zvýšené paty nebo i naboso.

Pro dospělé jakéhokoliv věku, zdravotního stavu, s předchozí zkušeností i bez ní.

Kdy: 16. 1. 202017:30–19:00
Cena: 100 Kč
Věk: dospělí
Kapacita: 15 osob
Lektoři: Nikola Čapla, Petra Čvančarová – instruktoři školy Roye Jenzena pro studium vnitřních bojových systémů a taoistického nej-kungu. Jako instruktoři se věnují Čchi-kung již od roku 2013.

Přihlášení: