Kdy:         pondělí 16. 8. 2021 – pátek 20. 8. 2021

Čas:         v Jasmínce budeme děti přijímat už od 7:30, nejpozději však v 8:30, kdy bude zahájen program pro všechny. Vyzvedávat si děti můžete od 15 hodin, nejpozději však v 16:30.

Cena:         2 100 Kč (v ceně je zahrnuta strava, pojištění, doprava, program, materiály k programu)

Věk:         děti 6–10 let

Kapacita:     16

Co s sebou:         přezůvky, flašku na pití, oblečení a obuv do terénu, opalovací krém, pokrývku hlavy, přiměřeně velký batůžek, šalinkartu a hlavně čarodějnický plášť

V případě samostatného odchodu dítěte – písemné potvrzení od rodičů (se jménem dítěte, časem odchodu, kontaktem na zákonného zástupce a potvrzením, že zákonný zástupce přebírá za dítě po jeho odchodu zodpovědnost).

Program

Skoro každé dítě by určitě chtělo umět čarovat, proto je tu pro ty nejnadanější studium v naší škole čar a kouzel aspoň na jeden týden. Má vaše dítě rádo svět Harryho Pottera? Běhá doma s hůlkou a proměňuje všechno kolem sebe v žáby? Zkouší vařit lektvary a venku hledá vhodné kouzelné bylinky? Potom je rozhodnuto a v létě se těšíme na dalšího studenta v naší škole.

Jaké testy a zážitky na budoucího kouzelníka nebo čarodějku čekají?

  • Do které mě koleje moudrý klobouk zařadí?
  • Dokážu letět na koštěti? 
  • Budu v hodině lektvarů připravovat pekelná stvoření, nebo nápoj lásky? 
  • Zvládnou čtyři vyvolení společnými silami porazit Toho, jehož jméno nesmíme vyslovit a zachrání Jasmínku?
  • Najdu ty správné kouzelné bylinky do hodiny bylinkářství? 
  • Vyhraje moje kolej famfrpálový turnaj?

Stravování

Každý den mají děti zajištěný teplý oběd, pitný režim a odpolední svačinu. Je nutné, aby děti měly s sebou ráno v batůžku pití a dopolední svačinu. Pitný režim po zbytek dne bude zajištěn. 

Lektoři   

Ing. Mirka Švehlová – jsem maminka 3,5 leté holčičky, milovnice světa Harry Pottera a nadšená hráčka téměř jakýchkoliv moderních společenských her (mým letošním favoritem je Harry Potter: Boj o Bradavice, který si děti zkusí i na táboře), vedoucí kroužku “Hlavolamy, deskové a logické hry” pro první stupeň ZŠ a v Jasmínce se stanu profesorkou lektvarů.

Michaela Šíblová – Jsem studentka učitelství a speciální pedagogiky na Masarykově univerzitě. Při studiu pracuji jako družinářka. Děti beru jako rovnocenné partnery, které vedu správnou cestou k cíli. Tentokrát bude naše cesta plná čar a kouzel. Těším se na Vás!.

Přihlášení:

Moc nás to mrzí, ale kapacita byla naplněna. Sledujte, prosím, naše stránky na Facebooku, kde se včas dozvíte o případných volných místech. Děkujeme.