Kdy:         pondělí 12. 7. 2021 – pátek 16. 7. 2021

Čas:         Děti budeme přijímat už od 7:45, nejpozději však v 8:15 a to na parkovišti na Klajdovce (výjimečně v Jasmínce – bude upřesněno dle počasí), kdy bude zahájen program pro všechny. Vyzvedávat si děti můžete od 15 hodin, nejpozději však v 16:15.

Cena:         2 200 Kč (v ceně je zahrnuta strava, pojištění, doprava, program, materiály k programu)

Věk:         děti 4–7 let

Kapacita:     16

Co s sebou:     přezůvky, flašku na pití, dopolední svačinu, oblečení a obuv do terénu, opalovací krém, pokrývku hlavy, přiměřeně velký batůžek, šalinkartu (kdo má – dalekohled, lupu).

Program 

Nabízíme pro Vaše děti letní příměstský tábor s angličtinou. Budeme s dětmi trávit čas co nejvíce v přírodě, kde nás bude doprovázet právě angličtina. Výuka probíhá hravou formou za pomoci písniček, říkanek a různých her. Děti získají možnost v přirozeném prostředí nenásilně poznávat cizí jazyk, osvojovat si a prohlubovat jeho základy. Nebudou chybět ani nová přátelství, zkušení průvodci a spousta zábavy venku i uvnitř!

Na co se mohou děti těšit?

  • spoustu písniček, říkanek a hádanek v angličtině 
  • zapojení angličtiny do celodenní komunikace
  • poznávání divoké přírody
  • spoustu běhání a řádění v lesích
  • každý den nové téma, nové zážitky a nové zkušenosti 🙂

Stravování

Každý den mají děti zajištěný teplý oběd, pitný režim a odpolední svačinu. Je nutné, aby děti měly s sebou ráno v batůžku pití a dopolední svačinu. Pitný režim po zbytek dne bude zajištěn. 

Lektoři   

Zita Skotálková – máma dvou malých kluků, která sice vystudovala práva, ale k dětem i angličtině jí to táhne od malička. S dětmi má bohaté zkušenosti, které získala převážně díky hlídání dětí a podnikání všemožných aktivit a to jak v České republice, tak v Německu, kde pracovala jako au-pair. Absolvovala semináře týkajících výchovy a montessori pedagogiky. Angličtinu studovala v Austrálii, kde žila a pracovala téměř rok. Ve svém volném čase pak při zaměstnání vyučovala angličtinu a němčinu. Z obou jazyků má mezinárodně uznávané certifikáty na úrovni C1. V současné době pracuje průvodce v lesním klubu Lesinka a vede semináře v rodinném centru Jasmínka.

Zuzana Procházková – vystudovala veterinární univerzitu v Brně a po několikaleté práci akademika se vydala cestovat po světě. Žila v Indonésii, na Novém Zélandu i v Austrálii a její dlouholetý zájem o vzdělávání a výchovu ji na různých místech vždy přivedl k dětem a péči ně. Více než dva roky pracuje v lesním klubu Lesinka, kde je dětem průvodcem nejen na cestě k přírodě. Zúčastnila se mnoha seminářů a workshopů o vzdělávání, především alternativního směru: Intuitivní pedagogika, Waldorfská škola, Montessori škola, Letní škola pro pedagogy lesních školek pořádaná ALMŠ (Blátivý workshop, Škola ctností, Jóga pro děti, Volná hra). Jako pedagog-průvodce Zuzka vytváří bezpečné a podnětné prostředí pro hru dětí a objevování, ráda využívá přírodní materiály pro tvorbu a zprostředkovává dětem poznání světa kolem nás i sebe samotných při pobytu v přírodě.

Přihlášení:

(bez lomítka)