S ANGLIČTINOU DO LESA (PRO DĚTI 5–8 LET)

Kdy:         pondělí 20. 7. 2020 – pátek 24. 7. 2020

Čas:         Ráno většinou na parkovišti na Klajdovce (blíže bude upřesněno) v 7:45, nejpozději však v 8:30, kdy bude zahájen program pro všechny. Odpoledne v Jasmínce si děti můžete vyzvedávat od 15 hodin, nejpozději však v 16:00

Cena:         2600 Kč (v ceně je zahrnuta strava, program, materiály k programu)

Věk:         děti 5–8 let

Kapacita:     15

Co s sebou:     přezůvky, flašku na pití, přezůvky, oblečení a obuv do terénu, opalovací krém, pokrývku hlavy, přiměřeně velký batůžek, spacák nebo deku na odpolední odpočinek (donesete si v pondělí ráno a zůstane zde do pátku), pečlivou ochranu proti klíšťatům (do lesa ideálně dlouhé nohavice, náramky/repelenty proti klíšťatům). 

Program 

Náš příměstský tábor bude nejen plný pohybu a her v přírodě, ale při této zábavě s vámi bude na každém kroku i angličtina. 

Angličtina bude děti provázet celý den u písniček, říkanek a různých her. Tento týden nabídne dětem možnost v přirozeném prostředí nenásilně poznávat cizí jazyk, osvojovat si a prohlubovat jeho základy. Nebudou chybět ani nová přátelství, zkušení průvodci a spousta zábavy venku i uvnitř!

Stravování

Každý den mají děti zajištěný teplý oběd, pitný režim a odpolední svačinu. Je nutné, aby děti měly s sebou ráno v batůžku pití a dopolední svačinu. Pitný režim po zbytek dne bude zajištěn. 

Lektoři   

JUDr.  Zita Skotálková – máma dvou malých kluků, která sice vystudovala práva, ale k dětem i angličtině jí to táhne od malička. S dětmi má bohaté zkušenosti, které získala převážně díky hlídání dětí a podnikání všemožných aktivit a to jak v České republice, tak v Německu, kde pracovala jako au-pair. Absolvovala semináře týkajících výchovy a montessori pedagogiky. Angličtinu studovala v Austrálii, kde žila a pracovala téměř rok. Ve svém volném čase pak při zaměstnání vyučovala angličtinu a němčinu. Z obou jazyků má mezinárodně uznávané certifikáty na úrovni C1. V současné době je na rodičovské dovolené a vede v Jasmínce kurz Angličtiny pro malé děti a Montessori dílničky. 

Zuzana Procházková – vystudovala veterinární univerzitu v Brně a po několikaleté práci akademika se vydala cestovat po světě. Žila v Indonésii, na Novém Zélandu i v Austrálii a její dlouholetý zájem o vzdělávání a výchovu ji na různých místech vždy přivedl k dětem. Více než rok pracuje v lesním klubu Lesinka, kde je dětem průvodcem nejen na cestě k přírodě. Zúčastnila se mnoha seminářů a workshopů o vzdělávání, především alternativního směru: Intuitivní pedagogika, Waldorfská škola, Montessori škola, Letní škola pro pedagogy lesních školek pořádaná ALMŠ (Blátivý workshop, Škola ctností, Jóga pro děti, Volná hra). Jako pedagog – průvodce Zuzka vytváří bezpečné a podnětné prostředí pro hru dětí a objevování, ráda využívá přírodní materiály pro tvorbu a zprostředkovává dětem poznání světa kolem nás i sebe samotných při pobytu v přírodě.

Přihlášení: