Potřebujete trochu oživit své počítačové dovednosti, než znovu nastoupíte do práce? Nebo se chcete poohlédnout po nové práci a hodilo by se vám rozšířit své znalosti?

Na každý měsíc tu pro vás máme sérii workshopů se zaměřením na Word, Excel a PowerPoint (případně další dle zájmu), ve kterých se budeme věnovat oblastem, v nichž si nejste jistí nebo si je potřebujete komplet osvojit.

V březnu se budeme věnovat tématu MS EXCEL.

Zaměříme se na základy používání tabulkového editoru. Projdeme vytváření a formátování tabulek, práci se seznamy a podíváme se i na výpočty v tabulkách. Poznáme také možnosti, které vám mohou používání tabulkového editoru co nejvíce usnadnit. Pro účast je nutný vlastní notebook s nainstalovaným MS Excel (jakékoli verze).

Kdy: pátek 6. 3. 2020, 10:30–12:00
Cena: 120 Kč
/osoba
Věk: dospělí
Je možné zajistit hlídání v přilehlé herničce. Budou-li minimálně 3 zájemci o hlídání, budeme vás telefonicky informovat. Cena za dítě 50 Kč.
Kapacita: 8 osob
S sebou: vlastní notebook (pokud nemáte, ozvěte se, zkusíme to nějak vymyslet)
Lektorka: Mgr. Kristina Štusáková – máma dvou kluků, lektorka aplikací MS Office (Word, Excel, PowerPoint) a soft skills (prezentační dovednosti a jiné). Vystudovala obory Anglický jazyk a literaturu a Učitelství anglického jazyka pro SŠ na MU. Má certifikát Cambridge English: Proficiency, učila ve firmách, soukromě, v MŠ i na VŠ.

Přihlášení:

This Form has no fields.