Stává se vám, že občas na internetu zahlédnete krásnou tvorbu a chtěli byste to umět taky? Nebo že děti donesou ze školky obrázky, které jste jako děti také tvořili? A vy jste přitom v posledních letech drželi v ruce maximálně tužku, fix nebo pastelku. Chybí vám kreativní vyžití?

Přijďte si vyzkoušet techniky, ke kterým doma nemáte dostatek vybavení nebo nevíte, jak na to. Na každý měsíc pro vás máme přichystané různé techniky – akvarel, linoryt, perokresbu, pastel a další. Na kurzu se někteří možná vrátíte do školních lavic a jiní zase objevíte nové techniky, které jste ještě nikdy nezkusili.

Výtvory si odnesete domů. A kdo ví, třeba vás techniky chytnou natolik, že začnete tvořit ve velkém a zvelebovat si svůj byt nebo obdarovávat příbuzné a přátele :-). Kurz je určen i pro úplné začátečníky.

V březnu se budeme věnovat technice PEROKRESBY A TVOŘENÍ S TUŠÍ – na kurzu vezmeme do rukou tuš, štětce a redispera a vyzkoušíme si různé způsoby kresby i malby tuší.

Kdy: sobota 28. 3. 2020; 15:00–17:00
Cena: 200 Kč
Věk: dospělí (bez dětí)
Je možné zajistit hlídání v přilehlé herničce. Budou-li minimálně 3 zájemci o hlídání, budeme vás telefonicky informovat. Cena za dítě 50 Kč.
Kapacita: 7 osob
Lektorka: Lucie Mannová Sobelová – ilustrátorka, máma dvou dětí s plnou hlavou dívčích motivů a dětských příběhů, autorka kreativního projektu Z neznáma. Více na: https://zneznama.cz/. Vystudovala střední výtvarnou školu. I přes to, že absolvovala ekonomii na MZLU v Brně, vrátila se k umělecké tvorbě.

Přihlášení:

Moc nás to mrzí, ale kapacita byla naplněna. Sledujte prosím naše stránky na Facebooku, kde se včas dozvíte o případných volných místech. Děkujeme.