Každý měsíc se setkáváme s Radkou Kořenářkou, která nás učí jednoduché a eco-friendly recepty na výrobu domácí kosmetiky. Jednoduše, aby si každý, kdo má chuť a chvilku času, dokázal doma namíchat základní pomocníky v péči o tělo (a duši), mohl si zvolit ingredience a oblíbenou vůni.

Pokud si chcete vyrobit ověřený bylinkový šampon s aloe vera, přidejte se na toto setkání k nám 🌸
Probereme pravidla péče o vlasy a vlasovou pokožku a bylinky vhodné pro různé typy vlasů. Běžné šampony obsahují agresivní mycí a pěnící látky (sls a sles), které nadměrně odmašťují a vysušují pokožku, která se následně více mastí. A tak je třeba šampon používat stále častěji.

Vyrobíme si: bylinkový šampon s jemnou mycí látkou vhodný i pro děti.

Kdy: sobota ___. __. 2021, ____–_____
Cena: 250 Kč / osoba
Věk: dospělí, děti od 10 let
Je možné zajistit hlídání menších dětí v hlídacím koutku. Zájem pište do poznámky v přihlášce. Cena za dítě 50 Kč.
Kapacita: 4-8
S sebou: vlastní nádobku – 200 ml lahvičku od šamponu nebo jakoukoli vhodnou skleničku

Lektorka: 
Radka Balcarová alias Radka Kořenářka – maminka pětiletého Lucase, lektorka kurzů přírodní kosmetiky a drogerie, velká milovnice přírody.
Již 7 let se zabývá výrobou domácí přírodní kosmetiky. V současnosti dálkově studuje přírodní kosmetiku podle principu Slow a aromaterapii na Institutu E.S.B. Aromaterapia integrada v Barceloně.
Na webu jaktak.cz můžete najít některé její články s recepty (návod na bělící zubní prášek, bylinné extakty či oleje, kopřivový med nebo čokoládový fondant).

Přihlašování

Moc nás to mrzí, ale kapacita byla naplněna. Sledujte, prosím, naše stránky na Facebooku, kde se včas dozvíte o případných volných místech. Děkujeme.