Každý měsíc se setkáváme s Radkou Kořenářkou, která nás učí jednoduché a eco-friendly recepty na výrobu domácí kosmetiky. Jednoduše, aby si každý, kdo má chuť a chvilku času, dokázal doma namíchat základní pomocníky v péči o tělo (a duši), mohl si zvolit ingredience a oblíbenou vůni.

Tentokrát pro Vás Radka připravila velkolepý a jedinečný workshop
MÁMA & DCERA: Vizážistka & lektorka kurzů přírodní kosmetiky!!!

Radka spojila síly se svou maminkou Vlastou Neuwirtovou, specialistkou na barvy, a tak vznikl workshop, kde se dozvíte, jaké barvy vám nejlépe sluší a pak si rovnou namícháte make-up, tvářenku a rtěnku!
Běžná dekorativka obsahuje spoustu nevhodných látek od ropných derivátů, přes syntetická barviva po dráždivé konzervanty.
A barviva třeba ve rtěnkách mohou obsahovat těžké kovy. A rtěnky bezděčně jíme…

Je skvělé, že si dekorativní kosmetiku můžeme vyrobit z přírodních surovin – z kaolinu, barevných oxidů, třpytivé micy, rostlinných olejů apod.
Na kurzu si namícháte odstíny vhodné přímo pro Vás.
A jaké barvy zvolit? Studené či teplé, výrazné či kouřové?
To vám pomůže rozluštit mamka Vlasta, průkopnice barevné typologie u nás, která od 90. let určila tisíce klientů a předává svou metodu 16-ti typů dalším vizážistům.
Nejdříve Vám určí barevný typ (jaro, léto, podzim, zima a typy přechodné, celkem tedy 16 možností) a poté se pustíme do míchání té správné barevnosti tak, abyste vypadaly zářivě a přirozeně.
V průběhu tvoření budete ten správný odstín konzultovat s Vlastou a ladit.

Vyrobíte si:
– oční stíny
– rtěnku nebo tónovaný balzámek

KDY: sobota 20. 11. 2021, 12:30–16:30
Úvodní konzultace ohledně barevného typu potrvá 15-30 min., proto se s vámi domluvíme na postupném příchodu a budeme míchat průběžně.
Začátek a konec workshopu berte proto prosím orientačně.

CENA: 950 Kč / osoba

V ceně je určení barevného typu, kvalitní suroviny, konzultace, občerstvení a dekorativka, kterou si vyrobíte 🙂

PRO KOHO:
dospělí i děti od 10 let
Je možné zajistit hlídání v přilehlé herničce. Zájem pište do poznámky v přihlášce. Budou-li minimálně 3 zájemci o hlídání, budeme vás telefonicky informovat. Cena za dítě 50 Kč.
KAPACITA: 4–6 osob

S SEBOU:

– oblíbený odličovač – barevný typ se určuje bez make-upu (tamponky i odličovač budou každopádně k dispozici)
– můžete si přinést i svou dekorativku pro posouzení odstínů a štětec na tvářenku

LEKTORKA:
Radka Balcarová alias Radka Kořenářka
– maminka pětiletého Lucase, lektorka kurzů přírodní kosmetiky a drogerie, velká milovnice přírody. Již 6 let se zabývá výrobou domácí přírodní kosmetiky. V současnosti dálkově studuje přírodní kosmetiku podle principu Slow a aromaterapii na Institutu E.S.B. Aromaterapia integrada v Barceloně. Na webu jaktak.cz můžete najít některé její články s recepty (návod na bělící zubní prášek, bylinné extakty či oleje, kopřivový med nebo čokoládový fondant).


Odesláním přihlášky a platby účastník prohlašuje, že splňuje aktuální  podmínky pro vstup v souladu s mimořádnými opatřeními Ministerstva zdravotnictví České republiky.

Přihlašování: