Každý měsíc se setkáváme s Radkou Kořenářkou, která nás učí jednoduché a eco-friendly recepty na výrobu domácí kosmetiky. Jednoduše, aby si každý, kdo má chuť a chvilku času, dokázal doma namíchat základní pomocníky v péči o tělo (a duši), mohl si zvolit ingredience a oblíbenou vůni.

V listopadu si vyrobíme praktický tuhý šampon z jemných mycích látek, marockého jílu a sušených bylinek. Je vhodný i pro děti! Používá se klasicky za mokra a vydrží asi na 30 použití. Z formiček bude výběr ze tvaru srdce a puku.

Kdy: sobota 5. 12. 2020, 11:30–13:00
Cena: 250 Kč / osoba
Věk: dospělí, děti od 10 let
Je možné zajistit hlídání menších dětí v hlídacím koutku. Zájem pište do poznámky v přihlášce. Cena za dítě 50 Kč.
Kapacita: 6-10
S sebou: nic
případně plastovou krabičku nebo sáček

Lektorka: Radka Balcarová alias Radka Kořenářka – maminka čtyřletého Lucase, lektorka kurzů přírodní kosmetiky a drogerie, velká milovnice přírody.
Již 6 let se zabývá výrobou domácí přírodní kosmetiky. V současnosti dálkově studuje přírodní kosmetiku podle principu Slow a aromaterapii na Institutu E.S.B. Aromaterapia integrada v Barceloně.
Na webu jaktak.cz můžete najít některé její články s recepty (návod na bělící zubní prášek, bylinné extakty či oleje, kopřivový med nebo čokoládový fondant).

Přihlašování:

This Form has no fields.