Každý měsíc se setkáváme s Radkou Kořenářkou, která nás učí jednoduché a eco-friendly recepty na výrobu domácí kosmetiky. Jednoduše, aby si každý, kdo má chuť a chvilku času, dokázal doma namíchat základní pomocníky v péči o tělo (a duši), mohl si zvolit ingredience a oblíbenou vůni.

V říjnu si vyrobíme ověřený bylinkový šampon s aloe vera, s jemnou mycí látkou vhodnou i pro děti.
Běžné šampony totiž obsahují agresivní mycí a pěnící látky (sls a sles), které nadměrně odmašťují a vysušují pokožku, která se následně více mastí.
A tak je třeba šampon používat stále častěji…

Kromě vyrábění je setkání s Radkou vždy příjemným posezením a popovídáním s ženami nad tématem bylinky, příroda, kosmetika, zdraví:
🌸 na tomto kurzu se budou tedy probírat zejména pravidla péče o vlasy a vlasovou pokožku 
🌸 bylinky vhodné pro různé typy vlasů

Vyrobíte si:
– bylinkový šampon s jemnou mycí látkou, vhodný i pro děti

KDY: neděle 17. 10. 2021, 13:00–15:30
CENA: 290 Kč / osoba
PRO KOHO: dospělí i děti od 10 let
Je možné zajistit hlídání v přilehlé herničce. Zájem pište do poznámky v přihlášce. Budou-li minimálně 3 zájemci o hlídání, budeme vás telefonicky informovat. Cena za dítě 50 Kč.
KAPACITA: 4–8 osob
S SEBOU:
– vlastní nádobku – 200 ml lahvičku od šamponu nebo jakoukoli vhodnou skleničku

LEKTORKA:
Radka Balcarová alias Radka Kořenářka
– maminka pětiletého Lucase, lektorka kurzů přírodní kosmetiky a drogerie, velká milovnice přírody. Již 6 let se zabývá výrobou domácí přírodní kosmetiky. V současnosti dálkově studuje přírodní kosmetiku podle principu Slow a aromaterapii na Institutu E.S.B. Aromaterapia integrada v Barceloně. Na webu jaktak.cz můžete najít některé její články s recepty (návod na bělící zubní prášek, bylinné extakty či oleje, kopřivový med nebo čokoládový fondant).

 

Odesláním přihlášky a platby účastník prohlašuje, že splňuje aktuální  podmínky pro vstup v souladu s mimořádnými opatřeními Ministerstva zdravotnictví České republiky.

 

Přihlašování:

This Form has no fields.