KDO SI HRAJE NEZLOBÍ ANEB TÝDEN PLNÝ DESKOVÝCH A POHYBOVÝCH HER (PRO DĚTI 6–12 LET)

Kdy:         pondělí 27. 7. 2020 – pátek 31. 7. 2020

Čas:         v Jasmínce budeme děti přijímat už od 7:30, nejpozději však v 8:30, kdy bude zahájen program pro všechny. Bude možný i ranní sraz na Vinohradech a u zastávky  Novolíšeňská. Vše bude na individuální domluvě. Táborové vedoucí vás budou včas kontaktovat. Vyzvedávat si děti můžete od 15 hodin, nejpozději však v 16:30

Cena:         1800 (v ceně je zahrnuta strava, program, materiály k programu)

Věk:         děti 6–12 let

Kapacita:     14

Co s sebou:     přezůvky, flašku na pití, oblečení a obuv do terénu, opalovací krém, pokrývku hlavy, přiměřeně velký batůžek, šalinkartu (kdo má). V případě samostatného odchodu dítěte – písemné potvrzení od rodičů (se jménem dítěte, časem odchodu, kontaktem na zákonného zástupce a potvrzením, že zákonný zástupce přebírá za dítě po jeho odchodu zodpovědnost).

Program

Tábor je zaměřený na pohybové hry venku a moderní deskové hry. 

Tento týden si zajisté užijí všichni mladší i starší příznivci deskových a karetních her. Ale žádné obavy, nebudeme celou dobu jen sedět u deskových her. Každé dopoledne budou probíhat v okolní přírodě i pohybové hry, šifrovačky a únikovky (v případě nepřízně počasí se budou tyto aktivity odehrávat v RC Jasmínka).

Na jaké hry se už děti mohou začít těšit? 

Objevíme se na divokém západě a šerif si zkusí zjednat pořádek ve hře “Bang!”. Pro starší tu bude čekat náročný úkol na planetě Mars v deskovce “Mars teraformace”. Svůj svět si postavíme a obsadíme ve hrách Carcassonne (klasické i verze Star wars) a Osadníci z Katanu. Z dalších her si zahrajeme – Zakázaný ostrov, DiXit, Plný kurník, Patchwork, Port Royal, Milostný dopis a mnoho dalších. 

Stravování

Každý den mají děti zajištěný teplý oběd, pitný režim a odpolední svačinu. Je nutné, aby děti měly s sebou ráno v batůžku pití a dopolední svačinu. Pitný režim po zbytek dne bude zajištěn. 

Lektoři   

Ing. Mirka Švehlová – je maminka jedné holčičky a nadšená hráčka téměř jakýchkoliv moderních společenských her, ale jejími opravdu nejoblíbenějšími hrami jsou Sagrada a Mars teraformace. Na ZŠ Křídlovická vede kroužek “Hlavolamy, deskové a logické hry” pro 1. stupeň. Věří, že se děti na táboře pobaví i potrápí své mozkové závity.

Mgr. Veronika Martonová – je máma dvou dětí a vystudovaný pedagog. Ráda vezme do ruky kytaru nebo vyrazí na výlet. Nejvíce se proto těší na šifrovačky a únikovky “v terénu” po okolí Líšně.

Přihlášení:

Moc nás to mrzí, ale kapacita byla naplněna. Sledujte prosím naše stránky na Facebooku, kde se včas dozvíte o případných volných místech. Děkujeme.