Kdy:         pondělí 2. 8. 2021 – pátek 6. 8. 2021

Čas:         v Jasmínce budeme děti přijímat už od 7:30, nejpozději však v 8:30, kdy bude zahájen program pro všechny. Vyzvedávat si děti můžete od 15 hodin, nejpozději však v 16:30

Cena:         2 100 Kč (v ceně je zahrnuta strava, pojištění, doprava, program, materiály k programu)

Věk:         děti 6–10 let

Kapacita:     16

Co s sebou:    

přezůvky, flašku na pití, oblečení a obuv do terénu, opalovací krém, pokrývku hlavy, přiměřeně velký batůžek, šalinkartu a kdo chce, tak i svou oblíbenou deskovou hru

V případě samostatného odchodu dítěte – písemné potvrzení od rodičů (se jménem dítěte, časem odchodu, kontaktem na zákonného zástupce a potvrzením, že zákonný zástupce přebírá za dítě po jeho odchodu zodpovědnost).

Program

Všechny děti jsou hravé, ale tenhle příměstský tábor si určitě užijí všichni mladší i starší příznivci deskových a karetních her. V létě by bylo škoda sedět celou dobu na židli, proto budou každé dopoledne probíhat pohybové hry, šifrovačky a únikovky v okolní přírodě (v případě nepřízně počasí zůstaneme v RC Jasmínka).

A co se děti můžou z připravených her dozvědět?

  • Zvládnou čtyři vyvolení společnými silami porazit Toho, jehož jméno nesmíme vyslovit a zachrání Bradavice?
  • Kdo získá nejvíc bodů v deskové verzi Minecraftu?
  • Dokáže si šerif zjednat pořádek ve hře “Bang”?
  • Podaří se nám na Marsu ve hře “Mars teraformace” vytvořit podmínky pro život? 
  • Kdo se stane pánem Katanu?
  • Unikne pět dobrodruhů ze hry “Zakázaná poušť”?

Stravování

Každý den mají děti zajištěný teplý oběd, pitný režim a odpolední svačinu. Je nutné, aby děti měly s sebou ráno v batůžku pití a dopolední svačinu. Pitný režim po zbytek dne bude zajištěn. 

Lektoři   

Ing. Mirka Švehlová – jsem maminka 3,5 leté holčičky, nadšená hráčka téměř jakýchkoliv moderních společenských her (mým letošním favoritem je Harry Potter: Boj o Bradavice a Sagrada), vedoucí kroužku “Hlavolamy, deskové a logické hry” pro první stupeň ZŠ. Těším se, že se děti na táboře budou bavit a zároveň i potrápí svoje mozkové závity.

Mgr. Veronika Martonová – Jsem maminka dvou dětí předškolního věku (4 a 6 let), vystudovaná pedagožka, v současné době lektor německého jazyka. Nejraději vyrazím někam na výlet do přírody nebo vezmu do ruky kytaru.

Přihlášení:

(bez lomítka)