Máte zájem pracovat na svém osobním rozvoji formou koučovacích metod?
Rády byste rozvíjely svůj potenciál a setkávaly se pravidelně s podporou profesionální koučky?
Chcete v sobě probudit sílu ŽENY a přitom si zachovat jemnost a něžnost? Chcete se cítit lépe?
Chcete se naučit větší sebelásce?

V Jasmínce máte možnost věnovat se ženskému osobnímu rozvoji přímo s profesionální koučkou po dobu 5 měsíců, vždy v sobotu dopoledne. Pomocí speciálních technik NLP (neurolingvistické programování) a dalších koučovacích metod budete mít možnost zpracovat si vybraná ženská traumata. V podporujícím kruhu žen se budete věnovat významným životním mezníkům, které formovaly vaše ženské já – narození, dětství, první menstruace, porod, mateřství a další.

Věnovat se budete také sebelásce, sexu, energiím, zákonu přitažlivosti, chování v pozici oběti apod. Prostor budou mít i témata týkající se ženského těla – zaměříte se na správný stoj, sed a leh, na své pánevní dno, naučíte se základy terapie dechem.

V podporující skupině maximálně 12 žen máte možnost pracovat na sobě 2,5 hodiny na 5ti setkáních za cenu, která odpovídá 2 individuálním sezením u kouče.
(průměrná cena 1 hodiny s koučem činí 1500,-).

Kdy: sobota 26. 9. 2020, 9:00–11:30
– další setkání 24.10., 21.11., 12.12., 23.1.
Cena: 2 900 Kč / osoba, 5 setkání
Pro koho: ženy bez dětí
Kapacita: 4-12
S sebou: zápisník a tužku

Koučka: Mgr. et Mgr. Alena Klečková – koučka osobního rozvoje (NLP techniky), osobní trenérka (diastáza, pánevní dno, bolesti zad, zlepšení kondice).
Věnuje se také masážím, harmonizačním masážím, terapii dechem a rituálům.
Výhodou tohoto širokého záběru je komplexní přístup k člověku – zaměřený jak na fyzické tělo, tak na duši. Tělo a mysl jsou propojeným systémem a ovlivníme-li jednu část, automaticky se to projeví i na druhé.

Přihlašování

Moc nás to mrzí, ale kapacita byla naplněna. Sledujte, prosím, naše stránky na Facebooku, kde se včas dozvíte o případných volných místech. Děkujeme.