Toto čínské cvičení svými kořeny sahá více než tři tisíce let zpátky do historie. Vedle akupunktury či bylinné léčby je řazeno mezi léčebné metody čínské medicíny.

Prostřednictvím choreograficky nenáročných cviků skýtá možnost podniknout dobrodružnou výpravu, při níž můžeme odhalit, jak je naše tělo propojeno s naším prožíváním, můžeme objevovat, že naše životní zážitky a zkušenosti zůstávají uloženy uvnitř nás a mohou ovlivňovat nejen naši psychiku, ale i to, jak se pohybujeme a jak jsme zdraví či nemocní, jak smýšlíme a jak nahlížíme na svět kolem sebe. Podle míry svého nasazení pak se vším tímto poznáním můžeme svá omezení a břemena postupně odkládat a vracet se zpět k přirozenému způsobu bytí.

Tato přirozenost navrací našemu pohybu lehkost, našemu tělu a duši zdraví a pohodu, našemu životu naplnění. Čchi-kung tedy není jen léčebným cvičením, je jedním z prastarých umění pěstování života.

Cvičíme v pohodlném oblečení ve stoje, v botech ideálně bez zvýšené paty nebo i naboso.

Pro dospělé jakéhokoliv věku, zdravotního stavu, s předchozí zkušeností i bez ní.

KDY: středa 17:30–19:00
6. 9. 2021 – 17. 12. 2021 (počet lekcí 14),  lekce se nekoná 17.11.

Dokud bude příznivé počasí, bude probíhat venku – dle domluvy s lektory.

KAPACITA: 15 dospělých
Kurzisté z RC Jasmínka mají možnost zúčastnit se i dalších až 2 tréninků v týdnu ve Slavkově a v Němčanech.

CENA: 2100 Kč

**lock down**
V případě nekonání některých lekcí z důvodu vládních opatření Vám budou poměrné částky za lekce vráceny na konci kurzu na účet, ze kterého platba přijde.
**otevřené lekce**
Pokud není kroužek/kurz naplněn do maximální kapacity, je možné přijít jednorázově na tzv. otevřenou lekci.
Jednotná cena lekce je 130 Kč.
Je ovšem nutné se o této možnosti předem domluvit přes email rcjasminka@gmail.com.
**náhradníci**
Pokud nebudete moct na kroužek/kurz např. z důvodu nemoci přijít, nevzniká vám nárok na vrácení peněz, ale můžete využít možnosti za sebe poslat náhradníka.
Je nutné o této skutečnosti předem informovat svého lektora (před zahájením kroužku/kurzu od něj dostanete pokyny a kontakt pro tyto případy).

Lektoři: Nikola Čapla, Petra Čvančarová – instruktoři školy Roye Jenzena pro studium vnitřních bojových systémů a taoistického nej-kungu. Jako instruktoři se věnují čchi-kung již od roku 2013.
Více info na: https://internalintent-czech.cz/.

Přihlášení:

Odesláním formuláře:
– Potvrzuji, že jsem se seznámil/a s Provozním řádem Rodinného Centra Jasmínka.
– Souhlasím s poskytnutím osobních údajů k účelu zajištění kroužku.