Kdy:         pondělí 26. 7. 2021 – pátek 30. 7. 2021

Čas:         v Jasmínce budeme děti přijímat už od 7:30, nejpozději však v 8:30, kdy bude zahájen program pro všechny. Vyzvedávat si děti můžete od 15 hodin, nejpozději však v 16:30.

Cena:     1900 Kč (v ceně je zahrnuta strava, pojištění, doprava, program, materiály k programu)

Věk:         děti 4–6 let

Kapacita:     16

Co s sebou:     přezůvky, náhradní oblečení (zůstane celý týden v Jasmínce), flašku na pití, dopolední svačinu, přiměřeně velký batůžek, oblečení a obuv do terénu, opalovací krém, pokrývku hlavy, šalinkartu (pro děti od 6 let), polštářek a spacák nebo deku na odpolední odpočinek

Program

Každý z nás určitě rád cestuje a poznává nová místa. Ovšem procestovat celý svět a poznat všechny světadíly během jednoho prázdninového týdne můžete jenom s námi v Jasmínce!

Pokud rádi tančíte, jistě vám přijdou vhod africké tance domorodých kmenů. Nejraději si hrajete se stavebnicí? Paráda, postavíme velkou čínskou zeď. Že milujete sníh? Není problém, i eskymáci budou. Dokonce i klokan z Austrálie za námi přiskáče. A zdá se nám, že tamhle v dáli vidíme indiány…

Vaše děti se můžou těšit na týden plný zábavy a skotačení, ale i vyrábění a učení se novým dovednostem. Budeme podnikat krátké výlety, na kterých nás jistě čekají velká dobrodružství. Těšíme se na vás!

Stravování

Každý den mají děti zajištěný teplý oběd, pitný režim a odpolední svačinu. Je nutné, aby děti měly s sebou ráno v batůžku pití a dopolední svačinu. Pitný režim po zbytek dne bude zajištěn.

Lektoři   

Mgr. Veronika Martonová – maminka dvou dětí předškolního věku(4 a 6 let), vystudovaná pedagožka, v současné době lektor německého jazyka. Nejraději vyrazí někam na výlet do přírody nebo vezme do ruky kytaru.

Mgr. Michaela Cizlerová – máma dvou dětí, lektorka výtvarných kroužků pro děti a učitelka. Volný čas ráda tráví tvořením, vymýšlením aktivit pro děti a výlety do přírody. A úplně nejvíc ji baví, když se jí to podaří všechno nakombinovat.

Přihlášení:

Moc nás to mrzí, ale kapacita byla naplněna. Sledujte, prosím, naše stránky na Facebooku, kde se včas dozvíte o případných volných místech. Děkujeme.