Znáte své silné stránky?

Chcete zjistit, jak je na tom vaše sebevědomí? Máte sebevědomí trochu “pošlapané” z dětství nebo z minulých vztahů? Nebo jste celkem spokojeni, ale mohlo by to být lepší? Rádi byste získali odpovědi na to, jak se svým sebevědomím pracovat a posilovat jej?

S tímto a mnoha dalšími tématy umí pracovat koučka Alena Klečková díky metodě NLP = neuro lingvistické programování. Pomocí NLP můžeme měnit naše podvědomé vzorce chování, které jsme během života získali. Tím, že je změníme, pak můžeme začít žít zcela jiný život.

Během besedy můžete nahlédnout pod pokličku metody NLP. Budeme besedovat formou skupinového koučinku – kdy si na základě přesně mířených otázek, najdete sami v sobě důležité životní odpovědi.

Uděláme si test osobní jedinečnosti, abyste věděli, jak na tom jste se svými talenty.

Pokud jste nenašli dosud odvahu nebo finance na individuální setkání s koučem, toto skupinové setkání pro vás může být dobrým začátkem. Nemusíte mít obavy se sdílení, lze pracovat i tak, že odpovědi si necháte pouze pro sebe.

Kdy: středa 17. 6. 2020, 16:30–18:00
Cena: 120 Kč
/osoba
Věk: dospělí bez dětí (s výjimkou miminek – nelezoucí, nechodící)
Kapacita: 12
S sebou: zápisník a tužku

Koučka: Mgr. et Mgr. Alena Klečková – koučka osobního rozvoje (NLP techniky), osobní trenérka (diastáza, pánevní dno, bolesti zad, zlepšení kondice). Věnuje se také masážím, harmonizačním masážím, terapii dechem a rituálům. Výhodou tohoto širokého záběru je komplexní přístup k člověku – zaměřený jak na fyzické tělo, tak na duši. Tělo a mysl jsou propojeným systémem a ovlivníme-li jednu část, automaticky se to projeví i na druhé.

Přihlášení:

Moc nás to mrzí, ale kapacita byla naplněna. Sledujte, prosím, naše stránky na Facebooku, kde se včas dozvíte o případných volných místech. Děkujeme.