Rádi si děláte věci po svém a hledáte v životě jiné cesty než ty zavedené?

Každý měsíc pro vás připravujeme besedu s hosty, kteří jdou v životě v nějaké oblasti jinou cestou. Jana Procházková s vámi bude sdílet jejich nadšení, zkušenosti, postřehy ze života.

Přijďte se inspirovat od zajímavých lidí, zeptat se, co vás bude k tématu zajímat.

„Na březnovou besedu jsem si pozvala mně velice milého a blízkého hosta, Alenu Klečkovou. Bavit se budeme o tom, jak přistupovat k člověku jako spojené nádobě (mysl + tělo + emoce), přičemž se zaměříme hlavně na stres a vnitřní neklid, s jehož zvládáním má Alča bohaté zkušenosti a ráda se s vámi podělí i o zajímavé techniky. Takže pokud zrovna prožíváte náročnější období, přijměte pozvání do našeho centra a přijďte načerpat energii a třeba se i v některých věcech posunout.“ Těší se na vás Janča i se svým hostem.

Kdy: středa 11. 3. 2020, 16:30–18:00
Cena: 80 Kč
/osoba
Věk: dospělí (bez dětí, nebo pouze s malinkými dětmi, které besedu prospí
nebo prokojí)
Kapacita: neomezená
Moderátorka: Ing. Jana Procházková
Host: Mgr. et Mgr. Alena Klečková – koučka osobního rozvoje (NLP techniky) a to zejména pro ženy před porodem a po porodu, jako dula připravuje ženy na porod. Co se týká péče o fyzické tělo, je osobní trenérka (diastáza, pánevní dno, bolesti zad, zlepšení kondice), věnuje se také masážím a rituálům. Je jednou ze zakladatelek Rodinného centra Jasmínka a zejména je to maminka, která se sama stará o svoji dcerku.

Přihlášení:

Na besedu není nutné se předem přihlašovat.