KDY:         pondělí 10. 7. 2023 – pátek 14. 7. 2023
                  pondělí 21. 8. 2023
– pátek 25. 8. 2023

ČAS:        v Jasmínce budeme děti přijímat už od 7:30,
                 nejpozději však v 8:30, kdy bude zahájen
                 program pro všechny.
                 Vyzvedávat si děti můžete
od 15:00,                                     nejpozději však v 16:30.

CENA:      2 600 Kč (v ceně je zahrnuta strava, pojištění, 
                  doprava, případné vstupy, program, materiály 
                  k  programu)

VĚK:        děti 5–8 let

KAPACITA:     16

CO S SEBOU:      přezůvky, láhev na pití, oblečení a obuv do terénu, opalovací krém, pokrývku hlavy, repelent,
                              přiměřeně velký batůžek, podsedák (=cokoliv nepromokavého, na co si děti mohou sednout a                                        vejde se jim do batůžku)
V případě samostatného odchodu dítěte – písemné potvrzení od rodičů (se jménem dítěte, časem odchodu, kontaktem na zákonného zástupce a potvrzením, že zákonný zástupce přebírá za dítě po jeho odchodu zodpovědnost).

PROGRAM:
Na tomto příměstském táboře s angličtinou budou děti trávit co nejvíce času v přírodě, kde je bude provázat právě angličtina.

Děti se budou učit anglicky hravou formou za pomoci písniček, říkanek a různých her. Získají možnost v přirozeném prostředí nenásilně poznávat cizí jazyk, osvojovat si a prohlubovat jeho základy.
Nebudou chybět ani nová přátelství, zkušení průvodci a spousta zábavy venku i uvnitř!

Společně s lektory se vydají také na větší výlety, například na průzkum ochozských jeskyní, , do Lamacentra a na další pěší výlety po okolí.

Na co se mohou děti těšit? 

  • spousta písniček, říkanek a hádanek v angličtině 
  • zapojení angličtiny do celodenní komunikace
  • poznávání divoké přírody
  • spousta běhání a řádění v lesích
  • každý den nové zážitky a nové zkušenosti 🙂

Nejpozději měsíc před táborem dostanou rodiče informace s podrobnějším programem daného tábora.

STRAVOVÁNÍ:
Každý den mají děti zajištěný teplý oběd a pitný režim.
Je nutné, aby děti měly s sebou ráno v batůžku pití a svačinu, která zažene hlad v čase mimo oběda.
Pitný režim po zbytek dne bude zajištěn, a to formou doplňování do lahví dětí.

LEKTOŘI:
JUDr. Zita Skotálková
– máma dvou malých kluků, která sice vystudovala práva, ale k dětem i angličtině jí to táhne od malička. V současné době pracuje jako průvodce v Lesní mateřské školce a jako lektor anglického jazyka pro děti i dospělé v Jasmínce. S dětmi má bohaté zkušenosti, které získala jak v České republice, tak v Německu, kde pracovala jako au-pair. Absolvovala semináře týkající se výchovy, montessori pedagogiky a rozvoje osobnosti (Svoboda není bezbřehá, Rodičovství jako cesta, Mocenské hry, Intuitivní pedagogika, kineziologie, regresní terapie a terapie pomocí Bachových květových esencí).
Angličtinu studovala v Austrálii, kde žila a pracovala téměř rok. Ve svém volném čase pak při zaměstnání vyučovala angličtinu a němčinu. Z obou jazyků má mezinárodně uznávané certifikáty na úrovni C1.

Mgr. Zuzana Procházková, Ph.D
– vystudovala veterinární univerzitu v Brně a po několikaleté práci akademika se vydala cestovat po světě. Žila v Indonésii, na Novém Zélandu i v Austrálii. Její dlouholetý zájem o vzdělávání a výchovu ji na různých místěch vždy přivedl k dětem a péči o ně. 
Více než 4 roky pracuje v lesním klubu Lesinka, kde je průvodcem nejen na cestě k přírodě. Zúčastnila se mnoha seminářů a workshopů o vzdělávání, především alternativního směru: Intuitivní pedagogika, Waldorfská škola, Montessori škola, Letní škola pro pedagogy lesních školek pořádaná ALMŠ (Blátivý workshop, Škola ctností, Jóga pro děti, Volná hra).
Jako pedagog – průvodce Zuzka vytváří bezpečné a podnětné prostředí pro hru dětí a objevování, ráda využívá přírodní materiály pro tvorbu a zprostředkovává dětem poznání světa kolem nás i sebe samotných při pobytu v přírodě. 

 

Přihlášení:

červenec

Moc nás to mrzí, ale kapacita byla naplněna. Sledujte, prosím, naše stránky na Facebooku, kde se včas dozvíte o případných volných místech. Děkujeme.
 

srpen

Moc nás to mrzí, ale kapacita byla naplněna. Sledujte, prosím, naše stránky na Facebooku, kde se včas dozvíte o případných volných místech. Děkujeme.