Rádi byste zjistili, jestli Vás bude angličtina bavit? Pomohla by Vám v práci, ale nevíte, kde začít?

Nebo právě naopak – už jste začínali s angličtinou několikrátkrát, ale skončili jste po pár lekcích?

V obou případech je tento kurz vhodný přesně pro Vás…

V tomto 17-týdenním začátečnickém kurzu se nebudeme věnovat složitým gramatickým konstrukcím, ale zaměříme se na seznámení s angličtinou a jejími základy, které můžeme využívat v situacích běžného života – od představení se, zorientování se a doptání se na cestu během cestování nebo třeba při nákupu v eshopu.

V případě, že si nejste jistí, který z našich kurzů angličtiny je pro Vás nejvhodnější, ozvěte se nám – rádi Vám poradíme.

KDY: pondělí 18:15–19:15
13. 9. 2021 – 14. 1. 2022 (počet lekcí 17), lekce se nekoná 27.12.
KAPACITA:
6 osob

CENA: 1800 Kč

**lock down**
V případě nekonání některých lekcí z důvodu vládních opatření Vám budou poměrné částky za lekce vráceny na konci kurzu na účet, ze kterého platba přijde.
**otevřené lekce**
Pokud není kroužek/kurz naplněn do maximální kapacity, je možné přijít jednorázově na tzv. otevřenou lekci.
Jednotná cena lekce je 130 Kč.
Je ovšem nutné se o této možnosti předem domluvit přes email rcjasminka@gmail.com.
**náhradníci**
Pokud nebudete moct na kroužek/kurz např. z důvodu nemoci přijít, nevzniká vám nárok na vrácení peněz, ale můžete využít možnosti za sebe poslat náhradníka.
Je nutné o této skutečnosti předem informovat svého lektora (před zahájením kroužku/kurzu od něj dostanete pokyny a kontakt pro tyto případy).

LEKTORKA: JUDr.  Zita Skotálková – máma dvou malých kluků, která sice vystudovala práva, ale k dětem i angličtině jí to táhne od malička. S dětmi má bohaté zkušenosti, které získala převážně díky hlídání dětí a podnikání všemožných aktivit a to jak v České republice, tak v Německu, kde pracovala jako au-pair. Absolvovala semináře týkajících výchovy a montessori pedagogiky.
Angličtinu studovala v Austrálii, kde žila a pracovala téměř rok. Ve svém volném čase pak při zaměstnání vyučovala angličtinu a němčinu.
Z obou jazyků má mezinárodně uznávané certifikáty na úrovni C1.

Přihlášení:

Odesláním formuláře:
– Potvrzuji, že jsem se seznámil/a s Provozním řádem Rodinného Centra Jasmínka.
– Souhlasím s poskytnutím osobních údajů k účelu zajištění kroužku.