Angličtina pro dospělé – mírně pokročilí

Zvládate základy anglické gramatiky či máte dostatek slovní zásoby a teď se chcete naučit vše více využívat v praxi? Chcete se k angličtině vrátit po nějaké době jejího nepoužívání?

V rámci našeho kurzu pro mírně pokročilé se nenásilnou formou povídání, čtení, psaní a poslechu o praktických situacích ze života propracujeme od opakování až po rozšíření znalostí anglické gramatiky a slovní zásoby. Tento kurz odpovídá znalostem približně na úrovni A2-B1 (můžete si ji otestovat například zde: https://www.cambridgeenglish.org/cz/test-your-english/general-english/).
V případě, že si nejste jistí, který z našich kurzů angličtiny je pro Vás nejvhodnější, ozvěte se nám – rádi Vám poradíme.

Kdy: čtvrtek 19:45–20:45
Termín: 21. 9. 2020 – 22. 1. 2021
(počet lekcí 16 + poslední týden v lednu = náhradový týden)
Cena: 1 700 Kč

Věk: dospělí
Kapacita: 8 osob
Lektorka: Ing. Martina Novosádová, BA (Hons) – je lektorkou anglického jazyka, projektovou manažerkou a zároveň maminkou na rodičovské dovolené
Ve svých kurzech využívá praktickou znalost angličtiny (má bakalářský diplom získaný ve Velké Británii,  8 let praxe při každodenním využíváním angličtiny v zaměstnání). S lektorováním angličtiny má 3 leté zkušenosti.

Přihlášení: