Zvládate základy anglické gramatiky či máte dostatek slovní zásoby a teď se chcete naučit vše více využívat v praxi? Chcete se k angličtině vrátit po nějaké době jejího nepoužívání?

V rámci našeho kurzu pro mírně pokročilé se nenásilnou formou povídání, čtení, psaní a poslechu o praktických situacích ze života propracujeme od opakování až po rozšíření znalostí anglické gramatiky a slovní zásoby. Tento kurz odpovídá znalostem približně na úrovni A2-B1 (můžete si ji otestovat například zde: https://www.cambridgeenglish.org/cz/test-your-english/general-english/).
V případě, že si nejste jistí, který z našich kurzů angličtiny je pro Vás nejvhodnější, ozvěte se nám – rádi Vám poradíme.

Kdy: čtvrtek 19:35–20:35
Termín: 1. 3. 2021 – 18. 6. 2021
(počet lekcí 16 + poslední úplný týden v červnu = náhradový týden v případě absence lektora během pololetí)
Cena: 1 700 Kč
Věk: dospělí
Kapacita: 8 osob
Lektorka: JUDr.  Zita Skotálková – máma dvou malých kluků, která sice vystudovala práva, ale k dětem i angličtině jí to táhne od malička. S dětmi má bohaté zkušenosti, které získala převážně díky hlídání dětí a podnikání všemožných aktivit a to jak v České republice, tak v Německu, kde pracovala jako au-pair. Absolvovala semináře týkajících výchovy a montessori pedagogiky.
Angličtinu studovala v Austrálii, kde žila a pracovala téměř rok. Ve svém volném čase pak při zaměstnání vyučovala angličtinu a němčinu.
Z obou jazyků má mezinárodně uznávané certifikáty na úrovni C1.

Přihlášení:

Odesláním formuláře:
- Potvrzuji, že jsem se seznámil/a s Provozním řádem Rodinného Centra Jasmínka.
- Souhlasím s poskytnutím osobních údajů k účelu zajištění kroužku.