Kurz je koncipován jako otevřené konverzační hodiny pro rodiče na rodičovské dovolené.

Pomůžeme Vám udržet kontakt s angličtinou, rozšířit si slovní zásobu nebo se zbavit ostychu z mluvení.

Pro každou lekci bude vybráno jedno konverzační téma, ke kterému bude připravena i slovní zásoba. Po vyčerpání tohoto tématu bude následovat volná konverzace. Zahrnout můžeme i krátké gramatické okénko podle vašich dotazů.

Pokud máte z mluvení velký strach, klidně přijďte jen poslouchat, plně zapojit se můžete podle svých potřeb. Lekce budou probíhat v prostoru s hernou, děti jsou tedy vítány.

KDY: úterý 13:45–14:45

13. 9. 2021 – 21. 1. 2022 (počet lekcí 17), lekce se nekoná 28.9. a 28.12.

PRO KOHO: dospělí (s dětmi)
KAPACITA: 8 dospělých

CENA: 1600 Kč

**lock down**
V případě nekonání některých lekcí z důvodu vládních opatření Vám budou poměrné částky za lekce vráceny na konci kurzu na účet, ze kterého platba přijde.
**otevřené lekce**
Pokud není kroužek/kurz naplněn do maximální kapacity, je možné přijít jednorázově na tzv. otevřenou lekci.
Jednotná cena lekce je 130 Kč.
Je ovšem nutné se o této možnosti předem domluvit přes email rcjasminka@gmail.com.
**náhradníci**
Pokud nebudete moct na kroužek/kurz např. z důvodu nemoci přijít, nevzniká vám nárok na vrácení peněz, ale můžete využít možnosti za sebe poslat náhradníka.
Je nutné o této skutečnosti předem informovat svého lektora (před zahájením kroužku/kurzu od něj dostanete pokyny a kontakt pro tyto případy).

LEKTORKA: Mgr. Kristina Štusáková – máma dvou kluků. Po studiu anglického jazyka a literatury a učitelství anglického jazyka pro SŠ učila ve firmách, soukromě, v MŠ i na VŠ. Má certifikát Cambridge English: Proficiency.

Přihlášení:

Moc nás to mrzí, ale kapacita byla naplněna. Sledujte prosím naše stránky na Facebooku, kde se včas dozvíte o případných volných místech. Děkujeme.